Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: szkółka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
dlaczego 12 latka nie mogę zostawić w szkółce
pewnie nie masz wolnego slotu dla tego 12 latka z danym talentem
tak jak wyżej
Odnośnie szkółki to zaczyna mnie przerażać fakt że w szkółce na 6 juniorów nie mam ani jednego polaka (2×Finów, 2x Włochów, Czech i Węgier). Troche jest to przegięcie pały z brakiem polskich zawodników.
Ja mam takie pytanko, dlaczego gdy junior zapuka do szkółki coś koło godziny 0.0 to jest tylko do godziny 15tej?
Dla mnie to trochę chore bo większość graczy ogarnia grę najczęściej po południu i wieczorem {po szkole, pracy} czy nie warto by było aby taki młokos mógł 'pukać' do szkółki przez całą dobę?
(2018-01-09, 19:58:16)Marek79 napisał(a): [ -> ]Ja mam takie pytanko, dlaczego gdy junior zapuka do szkółki coś koło godziny 0.0 to jest tylko do godziny 15tej?
Dla mnie to trochę chore bo większość graczy ogarnia grę najczęściej po południu i wieczorem {po szkole, pracy} czy nie warto by było aby taki młokos mógł 'pukać' do szkółki przez całą dobę?

Marku być może tak jest tylko u Cb i może to jakiś blad bo wg regulaminu junior przychodzi o polnocy i jest 24 godziny przynajmniej u mnie tak jest może niech inni się jeszcze wypowiedzą.
Przydzielanie juniorów następuje codziennie o północy, jednak nie każdy go codziennie dostanie. Na decyzję co zrobić z adeptem (przyjąć do szkółki i przydzielić do slotu, czy wyrzucić) mamy tylko maksymalnie 24 godz, do kolejnej północy.

tak jest napisane w pomocy watek szkolka juniorow
Skończyli się juniorzy do przydzielenia, jednak powiadomienie zostało wysłane. a Co do czasu na akcjeptacje juniora to tak jak Arkadiusz napisał.
Jak to się skończyli? czyli komunikat jest że zapukał a tak naprawdę nie puka? To bez sensu...
Ciekawi mnie jedno a mianowicie jaka może być różnica między juniorami w tym samym wieku, z tym samym talentem i przyjętych w tym samym czasie między dwoma klubami???
Dam przykład by było jasne o co chodzi:
- junior w zespole A wiek 13 lat i talent 5 przyjęty 8.03.2018 - śr. 34,5
- junior w zespole B wiek 13 lat i talent 5 przyjęty 7.03.2018 - śr. 37,5
Jak widać różnica 3.
Dla juniorów 13 lat 5 tak jest przydzielona średnia 36 i od tego losowo +/- 2 czyli przy skrajnych wartościach różnica mogła by być nawet 4pkt średniej.
A tu link do pomocy gdzie podane są wszystkie wartości : http://www.speedway-world.pl/i,pomoc-5
A dlaczego jak mam zajęte wszystkie sloty, to nie puka do mnie żaden junior?
bo nie masz miejsca gdzie go przyjąć. Junior przychodzi tylko wtedy gdy w szkółce jest jakieś miejsce wolne.
(2018-03-29, 08:32:17)GM_Kuba napisał(a): [ -> ]bo nie masz miejsca gdzie go przyjąć. Junior przychodzi tylko wtedy gdy w szkółce jest jakieś miejsce wolne.

Naprawdę?!
Przecież to niesamowita bzdura! Nie miało być tak, że mogę zmienić zawodnika w szkółce?
Jeżeli przyjdzie zawodnik lepszy niż mam obecnie w szkółce, to powinienem mieć możliwość wyrzucenia aktualnego i przyjęcia nowego.
(2018-03-29, 13:37:19)wojtas_gkm napisał(a): [ -> ]
(2018-03-29, 08:32:17)GM_Kuba napisał(a): [ -> ]bo nie masz miejsca gdzie go przyjąć. Junior przychodzi tylko wtedy gdy w szkółce jest jakieś miejsce wolne.

Naprawdę?!
Przecież to niesamowita bzdura! Nie miało być tak, że mogę zmienić zawodnika w szkółce?
Jeżeli przyjdzie zawodnik lepszy niż mam obecnie w szkółce, to powinienem mieć możliwość wyrzucenia aktualnego i przyjęcia nowego.

Potwierdzam, kompletna bzdura !!!
Tez mi sie wydaje, że tak miało być, że juniorzy przychodzą, a to od managera zalezy czy wyrzuci jakiegoś miszcza ze szkółki i umieści w niej nowego adepta.
Z propozycji Arka tak wynika, chociaz to moze byc nadinterpretacja (tu wam podsunąłem pomysł jak wybrnać Język )
http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=6182
i cytat:
(2017-06-06, 10:17:25)GM_Arek napisał(a): [ -> ]- raz nadanego juniorowi slotu nie wolno zmienić aż do momentu egzaminu, bądź wyrzucenia juniora za szkółki

- juniorzy mogą przyjść do nas każdego dnia, lecz mamy tylko 24h na przydzielenie go do jakiegoś slotu. po tym czasie junior znika i możemy dostać kolejnego

Natomiast nie ma ani słowa ani tam, ani w faq o tym, że adepci jak widzą że w szkółce pelno, to wstydzą się zapukać.

Czyli co? Wydajemy grube miliony na rozbudowę szkółki do maxa, ale trzymamy jeden slot pusty, jak jakiś talerz dla gościa gdy się chrystus rodzi, żeby ten gość sie łaskawie zjawił?
No bzdura.
Stron: 1 2