Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Szkółka i trenerzy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mi nasunęło się takie pytanie, przy wyższym poziomie szkółki juniorów można mieć kilku trenerów. Co to właściwie daję jeżeli jeden trener może i tak trenować kilku juniorów.
Daje tyle, że możesz różnym zawodnikom trenować różne umiejętności. Jednemu dajesz trenera na aeroby innemu na grząski tor.
Ponadto możesz zatrudnić trenerów o różnym poziomie wyszkolenia i np jednemu dać za trenera byłego żużlowca, a mniej obiecującemu amatora. Oczywiście w zależności od upodobań. Jeżeli wszystkich szkolisz tak samo, starczy Ci jeden trener.
Mam pytanie dotyczące trenowania skilli. Wiadomo iż dziennie trenowane są dwa skille w zależności od wybranego trenera. Ja mam taką sytuację iż mam trenera normalnego i po upłynięciu odpowiedniej ilości dni następuje skok ale tylko jednego skilla - w moim przypadku jest to prowadzenie. Czy tak ma być?
bo skille jakie zawodnik dostał na starcie mogę mieć różną wysokość i długość treningu będzie inna. w związku z tym dzień skoku też będzie inny. wszystko jest ok Uśmiech