Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: System Ligowy (z 10 na 8 zespołów) GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Co do zmian w systemie rozgrywek jest to dla mnie bez znaczenia, nie wiem czy to dobre rozwiązanie czy nie
Mam natomiast takie pytanie co robią nie aktywne drużyny w 3 czy 4 ligach i dają wyniki 75-0 czy to ma podnieść atrakcyjność gry a znalazłem nie aktywne drużyny np. (Ost. online: 2017-05-10 17:52:13) (Ost. online: 2017-03-06 19:59:08) a nawet takie drużyny biorące dalej udział w rozgrywkach (Ost. online: 2015-11-20 20:57:57) (Ost. online: 2015-01-18 20:10:46) jest ich oczywiście całkiem sporo
Czemu nie zostały usunięte z rozgrywek? czemu takie drużyny ciągle biorą udział w rozgrywkach? a to raczej nie dodaje atrakcyjności gry?
Obecny sezon wystartował 1. kolejka (2017-07-09) a wiec moim zdaniem żadna z tych (przykładowo podanych) drużyn nie powinna brać udziału w rozgrywkach tego sezonu a jednak brały w nich udział
a jaka to liga? możesz podać id tych drużyn?
4 liga - 2 klasa - Stal_Piaski
4 liga - 3 klasa - Tęcza Sarenki, Dominator Częstochowa
to tylko przykłady, wystarczy popatrzeć po niższych ligach
no to nic dziwnego. boty sezon w sezon są spychane do najniższych lig (5,6), ale potem następują awanse i spadki, a że 5 ligi jest teraz mniej to czasem za spadkowicza z 4 (zazwyczaj to bot) wchodzi inny zespół, który może być botem
(2017-10-24, 11:29:40)Hyziu napisał(a): [ -> ]Ekstraliga  - zostają drużyny z miejsc 1-8,
1 liga - 2 drużyny z Ekstraligi, dla pozostałych drużyn sporządzamy ranking wg wcześniej ustalonego współczynnikach na który składałyby się skile 5 najlepszych seniorów + 2 najlepszych juniorów

Taaa, hehehe... to ja z moimi 17 i 16 latkami, mogę sobie od razu zaklepać miejsce w 17-ej lidze na najbliższą dekadę Duży uśmiech
Przecież jak ta reorganizacja ma być po nstepnym sezonie, to nic prostszego. Własnie kończy się ten i nie ma problemu aby w przerwie między sezonowej drużyny sie zbroiły na potęge starymi dziadami i wywalczyły sobie miejsca 1-8 w elidze Uśmiech A niech się bijo Duży uśmiech Taki sam wyścig zbrojeń jak chciałbys przy zablokowaniu spadków Uśmiech Z ta różnicą, że nakupujecie i sprawiedliwie będziecie sie bić o pozycje.
A w Twojej opcji, to ja mam ponad 100mln i już teraz mógłbym kupić sobie skład, ktory zagwarantowałby mi awans z 5 ligi do 1-szej, łącznie z tymi emerytami, których licytujesz od Henrika Duży uśmiech

Dla mnie pomysł z dynamiką super Uśmiech Jestem ZA
Wiadomo że będzie przejściowa przepaść między obecnymi 20-latkami, a nowymi, ale już to przeżyliśmy Uśmiech Oby tylko taka reorganizacja nie była co 3 sezony Uśmiech
Jestem za reorganizacją gry z 10 na 8 drużyn... moim zdaniem urozmaici to rozgrywki
(2017-10-26, 13:54:00)Asteck666 napisał(a): [ -> ]
(2017-10-24, 11:29:40)Hyziu napisał(a): [ -> ]Ekstraliga  - zostają drużyny z miejsc 1-8,
1 liga - 2 drużyny z Ekstraligi, dla pozostałych drużyn sporządzamy ranking wg wcześniej ustalonego współczynnikach na który składałyby się skile 5 najlepszych seniorów + 2 najlepszych juniorów

Taaa, hehehe... to ja z moimi 17 i 16 latkami, mogę sobie od razu zaklepać miejsce w 17-ej lidze na najbliższą dekadę Duży uśmiech
Przecież jak ta reorganizacja ma być po nstepnym sezonie, to nic prostszego. Własnie kończy się ten i nie ma problemu aby w przerwie między sezonowej drużyny sie zbroiły na potęge starymi dziadami i wywalczyły sobie miejsca 1-8 w elidze Uśmiech A niech się bijo Duży uśmiech Taki sam wyścig zbrojeń jak chciałbys przy zablokowaniu spadków Uśmiech Z ta różnicą, że nakupujecie i sprawiedliwie będziecie sie bić o pozycje.
A w Twojej opcji, to ja mam ponad 100mln i już teraz mógłbym kupić sobie skład, ktory zagwarantowałby mi awans z 5 ligi do 1-szej, łącznie z tymi emerytami, których licytujesz od Henrika Duży uśmiech

Dla mnie pomysł z dynamiką super Uśmiech Jestem ZA
Wiadomo że będzie przejściowa przepaść między obecnymi 20-latkami, a nowymi, ale już to przeżyliśmy Uśmiech Oby tylko taka reorganizacja nie była co 3 sezony Uśmiech

 Ty nie bądź taki do przodu, że byś nakupował skład taki elegancki, bo w tym samym czasie by wpadł na to inni manager który ma podobne finanse i byłby problem. Dopiero młodzi gracze zburwersowali by się cenami na LT Język
Nie widzę żadnego powodu aby zmniejszać ligę. Odpowiada mi w pełni obecna dynamika gry. Jestem przeciw.
Jestem przeciwny proponowanej redukcji ilości drużyn w ligach. Znacznie lepiej poprawić ich jakość - np. przypomniana tutaj przy okazji sprawa botów. Nie chcę spędzać w SW więcej i częściej czasu na bezsensowną buchalterię ale wolę spędzać go przyjemniej i rozumniej.

Popieram przebłyskujące krytyczne głosy rozsądku: wojtas_gkm, Marek79, Hyziu, Roko. Jestem raczej za zwiększeniem ilości drużyn do 12 dla np. podniesienia waloru towarzyskiego i nie tylko. Zwiększenie ilości zespołów właśnie - moim zdaniem - dałoby więcej możliwości i przyjemności oraz satysfakcji z gry.

Zdecydowanie w mej opinii zły kierunek! Nie szybciej a lepiej...
Jakie 12 druzyn ?teraz w czwartej lidze wiele meczy konczy sie 75-0 lub nawet 0-0 .Ja proponuje zrobic 5 i 6 lige dla botow minusem tego jednak jest to, że druzyny z dołu tabeli 4 ligi bbędą jechać o pietruszke
teraz i tak drużyny z dołu najniższych lig jadą o pietruszkę Oczko
(2017-11-05, 12:36:34)anton napisał(a): [ -> ](...) Popieram przebłyskujące krytyczne głosy rozsądku: wojtas_gkm, Marek79, Hyziu, Roko. (...)

a ja polecam przeczytać CAŁY wątek, i to jak zmieniają się wypowiedzi w/w, a nie wybierać wybiórczo  ich wypowiedzi

wojtas_gkm:
"...Edt. Tak teraz liczę, że to jest w sumie 11 dni treningowych, więc tragedii nie ma. Minimalnie podnieść na obozach dodatkowe dni dla najmłodszych i zostaje kilka dni różnicy. "
Marek79:
"...Może i macie rację, może taka zmiana będzie strzałem w 10... nie wiem - oby (...) więc... poczekam i zobaczę co z tego wyjdzie"
Hyziu:
ogólnie stwierdził że jest chore, ale nie sam zamysł zmniejszenia lig, a to, że zespoły spadające przez reformę w dół mogą być mocniejsze od tych awansujących. Samego pomysłu jako takiego nie odrzucił.
Roko:
"Co do zmian w systemie rozgrywek jest to dla mnie bez znaczenia, nie wiem czy to dobre rozwiązanie czy nie"

Napisałem to w innym wątku, ale jeszcze raz powtórzę:
Anton: odpowiadanie samemu sobie i nabijanie postów uważam za zbędny SPAM
Nie musisz mi niczego polecać bo odniosłem się do krytycznej części tych wypowiedzi...

Natomiast twoje chorobliwe brednie stają się nudne...

Jeśli jedyną twoją odpowiedzią na inne poglądy są tylko nieustanne próby dyskredytacji to po prostu rzeczywiście, jak dotychczas poprzestań na grupce bezkrytycznych klakierów...

Nie zniechęcisz jednak nikogo do wyrażania swoich opinii i poglądów... nie łudź się!
(2017-11-06, 18:54:29)anton napisał(a): [ -> ]Nie musisz mi niczego polecać bo odniosłem się do krytycznej części tych wypowiedzi...

Natomiast twoje chorobliwe brednie stają się nudne...

Jeśli jedyną twoją odpowiedzią na inne poglądy są tylko nieustanne próby dyskredytacji to po prostu rzeczywiście, jak dotychczas poprzestań na grupce bezkrytycznych klakierów...

Nie zniechęcisz jednak nikogo do wyrażania swoich opinii i poglądów... nie łudź się!

  Człowieku, ale Ty jesteś wiecznym opozycjonistą. Wszystko na nie i do tego sam siebie komentujesz. Mam wrażenie że jesteś sabotażystą SW.
anton weź się zastanow co piszesz.
nic Ci się nie podoba a masz jakies wyniki???
masz 4 rozne zespoly a miałeś tez inne to o czyms swiadczy.
jesteś na nie ok masz prawo mieć swoje zdanie ale najpierw cos zrob na grze albo dla gry a nie tylko krytykuj.
Stron: 1 2 3 4 5