Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Dodatek treningowy za Ligę GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
jedna z rzeczy, która umknęła mi przy uszczelnianiu naddatków treningowych gdy skill =100.

chciałbym go usunąć. Jeśli komuś spadnie skill ze 100, wtedy dodatkowy dzień do trena za mecz ligowy jak najbardziej. Nadal moim celem jest "wyjechanie" z 5 x 100.

co o tym sądzicie?
16 dni w skali sezonu, nie wiem czy jest to bardzo istotne. Aż tak dużego kopa to nie daje.
Jeśli zawodnik nie ma samych 100 to przed meczem się ustawi na trening tego co ma mniej niż 100, więc dla mnie taka zmiana jest obojętna.
Kamykov chodzi chyba o sytuację, gdy taki zawodnik ma 100 i dajmy na to w treningu tego skilla 35/30, wtedy tylko na meczach możesz mu trenować daną umiejętność.
dokładnie. ogólnie ten dodatek za ligę przy skillu =100 jest zbędny, skoro chcemy zacierać tę granicę między zawodnikami. Tym bardziej, że zawodnik ze skillami =100 jedzie dla nas raczej by zrobić wynik, więc niech trenują za niedzielę tylko ci, których skill <100
szczerze to nie wiem czy ta opcja jest wprowadzona czy nie Język

- do rozważenia
Nie wprowadzone, dodatek dostają wszyscy.