Lista uczestników
Grupa A:
1. Radosław Krynojewski (StalRzeszówRacing)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72206
2. Szczepan Dydoń (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72213
3. Apoloniusz Zelonka (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72142
4. Ludas Kocso (AMATORZY Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72130
5. Heike Siegmund (SXS GDANSK)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74437
6. Maciej Szelbracikowski (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74409
7. Ernest Rogoża (Avangarda Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-73983
8. Czesław Perdak (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72165
9. Władysław Demeńczuk (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-76088
10. Mikolaj Pluczynski (SXS GDANSK)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74418
11. Arkadiusz Beauvale (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72187
12. Charlie Graversen (Gryfy Skórka)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72305
13. Maksymilian Holun (GKZ WOLNI GDANSK)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74420
14. Lochie Octoman (RKS - MOTOR LUBLIN)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74438
15. Slawomir Morun (S.K.S Speedway Gdansk)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74415
16. Andrzej Mrokwa (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72204
Grupa B:
1. Csaba Nagy (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74412
2. Tymon Białobrzeski (Avangarda Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72176
3. Oliwier Śliżewski (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72224
4. Stanisław Protokowicz (GKS WYBRZEZE)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72106
5. Witold Kałkowski (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74513
6. Tomasz Stasieńko (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74416
7. Mateusz Działoszewski (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72101
8. Dominik Muss (SXS GDANSK)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74429
9. Kenneth Mynderup (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72293
10. Carol Guillory (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72134
11. Igor Post (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72572
12. Lucjan Biszczuk (S.K.S Speedway Gdansk)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74430
13. Niko Varis (DKŻ Unia Dębica)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72280
14. Dante Zambonelli (Victory Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-73981
15. Jacek Turek (Roko-Big Speedway LUBLIN)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74417
16. Łukasz Buś (StalRzeszówRacing)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72149
Grupa C:
1. Csaba Ocskay (Wisła Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74431
2. Kamil Krajczok (Wisła Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72105
3. Tymoteusz Pastucha (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72222
4. Zbigniew Pawęta (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72103
5. Kamil Jagocki (Styk)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72116
6. Michał Łaski (Grom)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72220
7. Charles Clemence (GSE Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72107
8. Dominik Szubertowicz (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72102
9. Ireneusz Kaszuba (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74424
10. Markus Kuhnert (Gryfy Skórka)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72320
11. Jerzy Lutomski (S.K.S Speedway Gdansk)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74422
12. Ebes Halmosi (GKZ WOLNI GDANSK)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74411
13. Umberto Tripi (Victory Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-73980
14. Fabian Szwinkowski (Roko-Big Speedway LUBLIN)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72168
15. Filip Kołpak (DKŻ Unia Dębica)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72156
16. Logan Pitta (StalRzeszówRacing)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72124
Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C