Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Liga Rezerw - EDYCJA IV *ZAKOŃCZONA*
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
REGULAMIN
Ligi Rezerw


1. Organizatorzy
     - Arkadiusz
     - Mr. Zuma

2. Turniej rozgrywać się będzie na zasadzie sparingów, które odbywać się będą w każdy PONIEDZIAŁEK.
Spotkania można rozegrać w innym terminie, jednak o tym fakcie należy poinformować organizatorów na forum.

3. W turnieju może wziąć udział każdy, bez względu na ligę.

4. Turniej przeznaczony jest dla zawodników, którzy nie ukończyli 24 roku życia.
Jednakże:
- w meczu, w jednej drużynie może jechać maksymalnie dwóch seniorów, którzy mają maksymalnie 23 lata
- pozostali zawodnicy muszą być juniorami
- wynik każdego kolejnego seniora bądź zawodnika mającego 24 lata i więcej, będzie odejmowany od dorobku jego drużyny i dopisywany drużynie przeciwnej.
-w przypadku wystawienia więcej niż 2 zawodników uprawnionych w wieku 22,23 lata odejmowane będą punkty zawodnikom którzy zdobyli ich najmniej.

5. Link do każdego meczu musi zostać umieszczony na forum. Może to zrobić obojętnie która drużyna: gospodarz bądź gość. Byle by link pojawił się na forum.

6. Punktacja
Zwycięstwo - 2 pkt
Remis - 1 pkt
Przegrana - 0 pkt
WO - 0 pkt

7. Od teraz każda informacja, link, skarga, pytania i tym podobne mają być kierowane do nas tylko i wyłącznie na forum. Wiadomości prywatne będą ignorowane!

8. WO można dostać gdy:
- mecz nie odbędzie się (obustronne WO)
- mecz odbędzie się w innym terminie, lecz organizatorzy nie zostaną o tym poinformowani (obustronne WO)
- mecz nie odbędzie się, lecz jedna ze stron poinformuje organizatorów o np. zajętym terminie przeciwnika oraz ten nie będzie wyrażał chęci rozegrania meczu w innym terminie (jednostronne WO)

za WO:
- obustronne - przyjmujemy wynik 0:0
- jednostronne - przyjmujemy wynik 40:0

Każdy, kto podczas trwania turnieju, dostanie 3 razy WO, zostanie zdyskwalifikowany!

Zdyskwalifikowanie z jednej edycji Ligi Rezerw nie powoduje zakazu startu w kolejnej.

9. Schemat rozgrywek:
Ekstraliga:
- składa się ona z 8 zespołów (bez podziału na grupy)
- każdy odjeżdża dwumecz z każdym /w sumie to będzie 14 kolejek/
- miejsca 1-4 znajdą się w grupie mistrzowskiej, natomiast miejsca 5-8 w spadkowej. Punkty zdobyte w fazie zasadniczej będą dzielone na pół (przy nieparzystej liczbie punktów, zaokrąglamy do góry).
- ponownie już w grupach każdy jedzie z każdym dwumecz. /6 kolejek/
- miejsce 6 walczy w barażach o utrzymanie.
- miejsce 7 i 8 spada do I ligi.
I liga:
- schemat wygląda tak samo jak w Ekstralidze
- 1 i 2 miejsce awansuje do Ekstraligi
- 3 miejsce walczy w barażach o awans
- 6 miejsce walczy w barażach o utrzymanie
- 7 i 8 miejsce spada do II ligi
II liga:
- schemat wygląda tak samo jak w Ekstralidze
- 1 i 2 miejsce awansuje do I ligi
- 3 miejsce walczy w barażach o awans

10. Nagrody
Ekstraliga:
1 miejsce - VIP na miesiąc
2 miejsce - VIP na 2 tygodnie
3 miejsce - VIP na 2 tygodnie

1 liga:
1 miejsce - VIP na 2 tygodnie
2 miejsce - VIP na 2 tygodnie

2 liga:
1 miejsce - VIP na 2 tygodnie
2 miejsce - VIP na 2 tygodnie

Mistrzostwa Par:
Dla zwycięscy w obu ligach VIP na 2 tygodnie

--------------------------------------------------

Wszystkie sprawy o których zapomnieliśmy lub nie pomyśleliśmy, jak również zażalenia można składać na forum
Liga Rezerw
Edycja IV

---Ekstraliga---

[Obrazek: d8ec3748d6b49d9e.png]
[Obrazek: 4112576c3b11bcbe.png]

[Obrazek: 7445dd7cd00b68cb.png]

---I liga---

[Obrazek: 02b7b3d93f4b6bd6.png]
[Obrazek: 85e766dfc8ea6f4a.png]

[Obrazek: 6c08df982c7425ca.png]

---II liga---

[Obrazek: 48b7a2c13b5706a0.png]
[Obrazek: 600ebe4d6db527ad.png]

[Obrazek: c180bb8dc097a64e.png]

---BARAŻE---

[Obrazek: c985a99abe0ec2e3.png]
Klasyfikacja końcowa
IV Edycji Ligi Rezerw

[Obrazek: be1a3bbe15ab215f.png]
Post Informacyjny

1.
(2018-02-03, 16:54:40)kamykov napisał(a): [ -> ]Dobra to ja zrezygnuje. Niech w moje miejsce pojedzie drużyna która ma zapał , bo raczej ja go nie mam.  Ja już nie ogarniam dwukrotnego starzenia zawodników. Smutny

Nie pozostaje nam nic innego jak uszanować Twoją decyzję kamykov. Ankieta wykazała, że większość woli jechać normalnie no i Marek79 myślimy dość jasno i fajnie uargumentował to stanowisko.
Dziękujemy za udział w dotychczasowym edycjach, na zawsze zapisałeś się na kartach historii Ligi Rezerw zdobywając 3 z rzędu mistrzostwa i wygrywając Mistrzostwa Par.
Gratulacje! Dziękujemy za udział i wkład! Do zobaczenia może jeszcze kiedyś! Uśmiech


2.
Drużyna OKS OSOWIEC na wskutek zebranych już 3 wykluczeń została zdyskwalifikowana z turnieju. Kolejne spotkania do końca sezonu będą weryfikowane jako walkowery na korzyść jej przeciwników.
W Mistrzostwach Par, zawodnicy w spotkaniach z ów drużyną będą dostawać po 15 pkt


3.
Drużyna GKS WYBRZEŻE po 5 kolejce rundy finałowej zgromadziła 3 WO, co skutkuje jej wykluczeniem z turnieju! Jednak jako, że przed nami ostatnia kolejka a ekipa ta punktowo jedzie w turnieju już w zasadzie o nic, postanawiamy przymknąć na to oko i normalnie odjechać ostatni mecz. Nie oznacza to jednak, że będziemy tak robić zawsze! Ku przestrodze Język

4.
IV Edycja Ligi Rezerw została zakończona
Po dogadaniu z zespołami które miały jechać w barażach ustaliliśmy, że ich ostatecznie nie będzie a rezultaty i awanse oraz spadki z nimi związane zostały zawarte w tabeli
Sezon beniaminków!

Tak w dwóch słowach można określić to co działo się w IV edycji Ligi Rezerw, zwłaszcza w Ekstralidze!
"Tegoroczny" turniej wygrał Mario Mad Max z drużyną Husaria BERG Rzeszów. Rzeszowianie od początku ocierali się o złoto zajmując w II oraz III edycji 2 miejsca ulegając tylko kamykovowi! Teraz został on zdetronizowany! Co prawda dlatego, że sam zainteresowany nie brał udziału w tej edycji Ligi Rezerw ale to nie umniejsza sukcesu Mario Mad Maxa, który chyba sam nie do końca był świadom, że to właśnie jego drużyna wygrała. Świadczy o tym to co napisał w trakcie ostatniego w tym sezonie meczu "Chwila... to ja mam złoto?"
Tak masz złoto! GRATULUJEMY!

Dlaczego sezon beniaminków? Ponieważ batalia o pozostałe miejsca na podium toczyła się między trzema drużynami, które... w tym sezonie debiutowały w najwyższej klasie rozgrywkowej Ligi Rezerw. Mowa oczywiście od zespołach: ARJUMA Golub-Dobrzyń, Ahtung SC oraz Club Red Rabbit. Finalnie ta ostatnia z wymienionych drużyn musiała uznać wyższość rywali, bowiem drugie miejsce wywalczył Ahtung SC, natomiast trzecie bo wspaniałej walce do końca wyszarpał "czerwonym królikom" zespół Arkadiusza!
Gratulacje!

Gratulujemy także wszystkim pozostałym drużynom! Ta edycja Ligi Rezerw była jedną z najbardziej wyrównanych i tutaj nikt nie mógł być pewny awansu czy utrzymania w lidze!
Dziękujemy i zapraszamy już za kilka tygodni na jubileuszową V Edycję Ligi Rezerw, w związku z którą będziemy mieć do was prośbę ale o tym więcej pojawi się dziś po południu bezpośrednio w wątku V Edycji.
Uśmiech mam złoto!!! Dzieki Wszystkim graczom, organizatorom i do nastepnego sezonu - mi odpadna dwie moje torpedy, wiec bede slabszy -teoretycznie Uśmiech