Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: zużycie silników GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
propozycja gracza Petecki, która mi się spodobała: dwukrotne zwiększenie zużycia silników.

Po co? Aby nagradzać graczy on-line.

Jeśli obaj gracze będą on-line to jeden do jednego niczego ta propozycja nie zmieni. Natomiast jeśli tylko jeden z graczy będzie live, to dzięki temu zabiegowi i żonglowaniu silnikami, będzie miał większe szanse na pokonanie np. mocniejszego rywala.

żadna rewolucja, ale może sporo zmienić, a do tego dążymy - nagradzania aktywnych graczy.
wszystko fajnie, piękne ale jedna rzecz mnie nie pokoi, w kwietniu zacznie się sezon żużlowy w Polsce i na pewno znajdą się tacy ludzie którzy specjalnie tak ustawią godziny meczu żeby przeciwnika nie było bo wiadomo że każdy kto gra w tą grę jest fanem żużla i każdy wybierze mecz na stadionie niż grę i co mamy go karać bo wolał iść sobie na mecz żużlowy na stadion, więc jak już takie zmiany to w tej kwestii też powinniście coś zrobić
tu niestety nie mamy żadnego pola manewru czy nacisku. To gospodarz wybiera godzinę meczu jaka mu pasuje, a niestety przykre że czasem robi to na złość rywalowi. Ale na to nic nie poradzimy.
Dla jednego żużel w realu będzie takim argumentem, dla innego mogą to być godziny pracy, czy zaplanowana wizyta u babci. Grunt to spróbować się dogadać. Grałem/grywam w różne gry, i grzeczne pw w 99% przypadków pomaga Uśmiech
A może zrobić ankietę komu się ten pomysł podoba bo jak go wprowadzisz tak jak inne twoje pomysły dziwne typu sloty w szkółce to nic więcej jak kupić sobie broń i palnąć w łeb
100% mego poparcia dla propozycji.

Odnośnie tego że zaczyna się liga no cóż, każdy raczej ma smartfona z dostępem do neta i wystarczy wejść raz (w przerwie meczu) na 10 minut by dokonać naprawy motocykli.
(2018-01-28, 15:36:55)kamykov napisał(a): [ -> ]100% mego poparcia dla propozycji.  

Odnośnie tego że zaczyna się liga no cóż,  każdy raczej ma smartfona z dostępem do neta i wystarczy wejść raz (w przerwie meczu) na 10 minut by dokonać naprawy motocykli.

jadąc na mecz kibicuje swojej drużynie a nie żeby jeszcze na telefonie siedzieć
słusznie, po to idę na mecz żeby kibicować a nie na fonie siedzieć, więc skoro robicie zwiększenie zużycie motocykli to też powinniście brać pod uwagę to że przez to więcej ludzi będzie na siłę robić przeciwnikom pod górkę
Ale w czym problem napisać do najbliższego rywala i dogadać godzinę optymalną dla każdego z nas? Jeśli nie odpowiada to przeważnie znaczy że i tak nie gra "czynnie" więc na meczu i tak nie będzie. Nic się nie zmienia w stosunku do tego co mamy dzisiaj
Generalnie pomysl bardzo pozytywnie oceniam.
Prawda 1 jest taka ze zadenemu graczowi nie dogodzi bo każdy patrzy na siebie.
Prawda 2 ze jak ktoś chce to jest zawsze na meczu online.
Na swoim przykładzie mogę powiedzieć ze nie miałem problemu z zadnym graczem żeby zmienić godzine meczu zdarzaly się przypadki "po zlosci"ale coz.....
Ja z reguly zawsze jestem na meczu Apatora czy w Toruniu czy na wyjeździe i tez wole kibicować niż sledzic telefon ale wszystko da się pogodzić.
Jestem za tym pomysłem.
A pytanie do GM_Arka jak to będzie wygladalo to zużycie motorow w pucharze?skoro on jest w tygodniu a niektórzy gracze rownie poważnie do tego podchodzą jak do ligi.
W pucharze motory się nie zużywają.
(2018-01-29, 14:01:15)kamykov napisał(a): [ -> ]W pucharze motory się nie zużywają.

No fakt hehe dzieki kamykov
(2018-01-29, 14:55:41)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]
(2018-01-29, 14:01:15)kamykov napisał(a): [ -> ]W pucharze motory się nie zużywają.

No fakt hehe dzieki kamykov

właśnie zastanawiamy się czy tego nie zmienić. ogólnie pracujemy nad zmianą formuły pucharu (ale o tym w innym wątku)
(2018-01-29, 20:29:54)GM_Arek napisał(a): [ -> ]
(2018-01-29, 14:55:41)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]
(2018-01-29, 14:01:15)kamykov napisał(a): [ -> ]W pucharze motory się nie zużywają.

No fakt hehe dzieki kamykov

właśnie zastanawiamy się czy tego nie zmienić. ogólnie pracujemy nad zmianą formuły pucharu (ale o tym w innym wątku)
no wlasnie dlatego napisałem o tym pucharze bo gdzies ktoś z adminow mi o tym pisal dlatego jak kamykov pisal ze się nie zuzywaja byłem nieświadomy hehe ale poki co kamykov miał racje.

Misiek81

Popieram pomysł Peteckiego dlaczego ma być stratny ten co gra online a gościa z Twojego me czy u nie ma na live taki handicap dla online graczy co uatrakcyjni grę
wprowadzone

//zamykam