Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Dlaczego zawodnik jest słaby?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Temat wątku dziwny i prowokacyjny ale taki miał być Język

No ale pytanie w zasadzie tego dotyczy
Chodzi o jednego z moich zawodników, który ma w składzie trzecią co do wielkości średnią skilli (93) i najwyższe doświadczenie 87,82...
Więc z cyferek wynika, że powinien być jednym z liderów... zwłaszcza w 4 lidze, w której się znajduję... A tu wielka dupa bo jest jednym z najsłabszych zawodników

Przez kilka sezonów odkąd tego zawodnika mam, tłumaczyłem sobie, że aaa pewnie mu mój tor nie pasuje albo coś takiego Duży uśmiech
No ale z technicznego punktu widzenia dlaczego takie coś ma miejsce...
Zawodnik o podobnej średniej ale xp o wiele niższym bo chociażby 73... wykręca o prawie 3 sekundy lepszy czas

Moje pytanie brzmi...
DLACZEGO? Smutny
może chodzi o rozstawienie skilli. Ciężko to stwierdzić nie znając szczegółów
[Obrazek: 5c561859596919e2.png]

No to są szczegóły
Wiadomo że ze skilli wynika, że no raczej Bóg wie jak lepiej od pozostałej dwójki Kacperczak (bo o nim mowa) jeździć nie będzie... No ale powinien mieć czasy mniej więcej zbliżone
a tak nie jest

przy silniejszych przeciwnikach, podczas gdy Smura i Nieszała przywiozą koło tych 10 pkt tak Kacperczak cud jak jakąś dwójkę przywiezie
ta samo kwestie poruszyłem u GM_ARKa na priv ale nie uzyskałem odpowiedzi.
uważam ze xp powinno być tak samo ważne jak u seniorow
przykład:
seniorzy ze srednia 100 wiadomo ze decyduje xp
juniorzy z taka sama srednia a znacznum xp jak piszesz jest na odwrot wysokie xp u juniora nie daje sukcesu uważam to za bardzo duzy blad.