Lista uczestników:
Grupa A
1. Zbigniew Pawęta (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72103
2. Dion Middleton (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78562
3. Csaba Nagy (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74412
4. Apoloniusz Zelonka (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72142
5. Kenneth Munderup (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72293
6. Dante Zambonelli (Victory Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-73981
7. Czesław Perdak (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72165
8. Robin Freitag (Klub Sportowy Toruń)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72291
9. Kamil Jagocki (Styk)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72116
10. Tymon Białobrzeski (Avangarda Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72176
11. Csaba Ocskay (Wisła Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74431
12. Lochie Octoman (RKS - MOTOR LUBLIN)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74438
13. Filip Kołpak (DKŻ Unia Dębica)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72156
14. John Weetman (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78547
Grupa B
1. Mateusz Działoszewski (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72101
2. Markus Kuhnert (Gryfy Skórka)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72320
3. Ludas Kocso (AMATORZY Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72130
4. Jacek Turek (Roko-Big Speedway LUBLIN)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74417
5. Tymoteusz Pastucha (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72222
6. Andrzej Mrokwa (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72204
7. Charles Clemence (GSE Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72107
8. Charlie Graversen (Gryfy Skórka)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72305
9. Noah Bowman (AMATORZY Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72624
10. Ireneusz Kaszuba (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74424
11. Niko Varis (DKŻ Unia Dębica)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72280
12. Dominik Szubertowicz (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72102
13. Władysław Demeńczuk (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-76088
Grupa C
1. Kamil Krajczok (Wisła Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72105
2. Igor Post (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72572
3. Tomasz Stasieńko (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74416
4. Ernest Rogoża (Avangarda Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-73983
5. Szczepan Dydoń (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72213
6. Carol Guillory (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72134
7. Zenon Szemfel (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72197
8. Arkadiusz Beauvale (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72187
9. Maciej Szelbracikowski (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74409
10. Fabian Szwinkowski (Roko-Big Speedway LUBLIN)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72168
11. Uberto Tripi (Victory Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-73980
12. Witold Kałkowski (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74513
13. Flemming Eskildsen (Klub Sporotowy Toruń)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-73274
Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C