Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Blad- sparing szkolki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ID Klubu:
ID Zawodów:
Link (do podstrony): http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-1128
ID Ligi:
Zrzut ekranu:

Opis: Bład w meczu juniorow



Jak wyzej, mecz -sparing szkolki mial wystartowac o 10, nie ruszyl....
U mnie wystartował godzine po czasie ale startującym zawodnikom nie naliczyło XP
Mece zostały poprawione i następne godziny szły zgodnie z planem. Co z XP w późniejszych meczach?
ID Klubu: 131
ID Zawodów: szkolka_live-1175

U mnie inny błąd szkółki, błąd z wystawionym składem na mecz.
Wchodzę sobie na umówione sparingi i patrzę, mam wystawiony skład:
[Obrazek: 1581imb.png]

Myślę sobie, ale faza, nie przypominam sobie żebym wystawial skład, tym bardziej na kolejny sparing, a nie pierwszy w kolejności.
Wchodzę dalej i jest wystawiony:
[Obrazek: 2v8lj6s.png]

Niby nic dziwnego, gdyby nie fakt, że są to zawodnicy gospodarza meczu, czyli StalRzeszówRacing ID:11943 i to on wystawił już skład na mecz. Wystawił swoich zawodników do boju, ale nie sobie tylko mi Duży uśmiech

A moi zawodnicy w szkółce są następujący:
[Obrazek: 33dikup.png]
a Ty jak wchodzisz w wystawienie składu to możesz ustawić swoj? Wtedy wystawi się zamiast tamtego?
Ja wchodząc w wystawienie składu, mam puste pola, tak jak powinno być.

Ale mam 7 zawodników w szkółce i tylu wystawiłem.
W relacji live moi zawodnicy zastąpili tych zawodników, ktorych wystawił bomber33. Z tym ze pod nr 8 został jeden z jego zawodników (bo on wystawił 8-iu)

No i gospodarz nie ma w ogóle wystawionego składu.

[Obrazek: 30lyrzc.png]
Usunięty zawodnik spod nr 8.

Będę szukał problemu na swoich meczach.

: jest to jakis sparing stary czy ustalany niedawno?
Ustalany niedawno. Sparingi szkółki możesz ustalić max na 3 tygodnie do przodu misiu kolorowy Duży uśmiechDuży uśmiech
Stefik, to mam newsa który zwali Cię z nóg. Język
Ten skład, który pojawił się w mojej drużynie (post #4) nie jest to "sprawka" Bombera !!!
OKazało się, że on nie wystawia tez składu na tyle do przodu, ani żaden z tych zawodników to nie sa jego szkółkowicze !!!

Czyli, pojawił sie u mnie wystawiony skład na sparing juniorów, tylko nie wiadomo czyi to są zawodnicy i jak to się stało !!!
(2018-06-25, 15:17:14)Asteck666 napisał(a): [ -> ]Stefik, to mam newsa który zwali Cię z nóg. Język
Ten skład, który pojawił się w mojej drużynie (post #4) nie jest to "sprawka" Bombera !!!
OKazało się, że on nie wystawia tez składu na tyle do przodu, ani żaden z tych zawodników to nie sa jego szkółkowicze !!!

Czyli, pojawił sie u mnie wystawiony skład na sparing juniorów, tylko nie wiadomo czyi to są zawodnicy i jak to się stało !!!

bo to gm arek wystawił skład widmo razem z jego zmianami
Błąd poprawiony. Sprawa polegała na uruchomieniu odpowiedniego adresu URL który wgrywał skład domyślny jednej z drużyn na mecz.
Poprawione zostały zabezpieczenia + dodane nowe.