Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd ... czasy osiągane przez zawodników
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ID Klubu: 11866
ID Zawodów:
Link (do podstrony): http://www.speedway-world.pl/i,live-589562#
ID Ligi:
Zrzut ekranu:

Opis: W dzisiejszym sparingu po raz kolejny doszło do kuriozalnej sytuacji, w której to zawodnik Z. Kocso z dużo większymi umiejętnościami i doświadczeniem osiąga taki sam bądź gorszy czas od świeżaka T. Jaensson. Nie tylko do nich odnosi się ta sytuacja. Podobnie jest z Krzysztofem Zyśk i Jaenssonem. Sytuacja ma miejsce po znalezieniu dziury w silniku meczowym i rzekomym naprawieniu tego błędu. Jak widać to nadal występuje... no chyba że problemem jest coś innego, ale ja nic takiego nie jestem w stanie dostrzec. Pozdro
Motocykle (moc, zużycia, wytrzymałości)? Dopasowanie motocykla do siły? Sprawność?
motocykle myślę że są dobrze dopasowane i w dobrym stanie. przed zmianami z. kocso był naprawdę dobrym zawodnikiem a teraz objeżdża go t. jaensson - świeżak ze szkółki
z. kocso siła 68 motocykl esc slow 90km stan 100% wytrzymałość 97%
t. jaensson siła 55 motocykl tak jak wyżej przy czym wytrzymałość 98%
sprawności oboje mieli na jednakowym poziome (chyba nawet 100)
Obaj mają źle dopasowany sprzęt, jeden za słaby, drogi za mocno, przy czym gdy zawodnik ma za słaby zdecydowanie bardziej widać to po czasach. Dopasuj dobrze sprzęt i może problem zniknie.
okey dzięki za radę Oczko sprawdzę z innymi ustawieniami i gdyby nic się nie zmieniło to dam znać Oczko