Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd treningu wspolnego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ID Klubu: - 11710
ID Zawodów:
Link (do podstrony):
ID Ligi:
Zrzut ekranu:

Opis:

Witam ponownie .Zglaszam blad możliwości przeprowadzenia treningu wspólnego.
Jak widać trening ustawiłem na dziś i się nie odbyl.


[Obrazek: 5e749c14d9bbd906.png]
O której godzinie dodałeś trening?
Wykonałem właśnie trening przed momentem, więc te z zaległą datą się wykonały, lecz chcę zgłebić problem do końca.

Dodałeś go przed godziną 18 i się nie wykonał o 18 ?
A właśnie godzina dobrze ze pytasz bi zapomnialem o tym napisać.
Problem jest taki ze nie mialem możliwości wybrania żadnej godziny po prostu nie pojawiala sie ikona z godzinami wiec pewno w tym jest błąd.
W treningu wspólnym nie ma wyboru godzin:
- ustawisz trening o 8, wykona się o 9
- ustawisz trening o 10 wykona sie o 12
- ustawisz trening o 14, wykona sie o 15
- ustawisz trening o 15.10 wykona się o 18.

To o której go dodałeś? Do godziny 18, mozna ustalac treningi na dziś dzień, a po 18 na dni kolejne
Ustawialem po godzinie 13 wiec powinien byc o 15 a jak widac sie nie odbył.
Wykonane akcje:
- dodałem zapisywanie do bazy danych godziny utworzenia treningu
- dodałem zapisywanie do bazy danych godziny wykonania treningu (data + godzina, 9-12-15-18)
- dodałem podwójne zabezpieczenie aby otwierając karte o 17.50, czekając do 18.10 nie szlo zaplanować treningu na dzień dzisiejszy (bo juz jest po 18)

Zweryfikuj proszę sytuację daj znać jak możesz w poniedziałek czy błąd się powtórzył.
Ok dzieki.
Dam znac w poniedziałek.
Ja tak samo mam trening wspólny nieodbyty. Ustawiłem coś koło środy


[Obrazek: f367070a41d05fd3.jpg]
dziękuję za ponowne zgłoszenie. Faktycznie był błąd związany z brakiem wykonywania. Proszę o weryfikację czy treningi się odbyły i informację w następnych dniach czy juz jest w porządku.
U mnie widze ten trening sie odbył wiec chyba teraz jest juz ok.
(2018-07-01, 07:41:27)GM_Kuba napisał(a): [ -> ] dziękuję za ponowne zgłoszenie. Faktycznie był błąd związany z brakiem wykonywania. Proszę o weryfikację czy treningi się odbyły i informację w następnych dniach czy juz jest w porządku.

u mnie również trening odbyty