Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Obniżka poziomu zawodnika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
No właśnie nie zrozumiałe jest to, ze od skoku siły do 75 zawodnik jedzie fatalnie na obu motocyklach. Aż strach robić tą siłę bo przez miesiąc/dwa nasz zawodnik pojedzie piach, w porównaniu do wcześniejszych wyników sprzed skoku na słabszym motocyklu
Arek, wyślę na priv
Czy ktoś planuje zająć się tym błędem?
jeśli się tym zająć to tylko od nowego sezonu a nie w trakcie.

Tylko czy na pewno się tym zajmować..? teraz zawodnik leci siłę, ale jak wskoczy na ten 75 to nadal musi tę siłę tłuc by poprawiać swoje wyniki. bo na słabszym motorze już mocno one w górę nie pójdą. jest to poniekąd mobilizacja do dalszego trenowania siły, obranie jakiejś taktyki treningowej..
No nie najpierw Arek pisaleś że wszelkie zmiany robisz po to by nie tłuc jednego skilla jak to miało miejsce przy starym silniku gdzie wszyscy ładowali skill ,, siła ,,a pomimo tego weychodzi na to że siłe trzeba tłuc do oporu bo inaczej zawodnik mimo skoku zamiast lepiej jechać jedzie gorzej . Nie rozumiem o co biega w tym wszystkim
Arek pierdu pierdu sratu tatu, tak można podsumować Twoje odpowiedzi w tym temacie. Piszez o tym, że trzeba dalej trenować, że taktyka treningowa itp
Jest ewidentnie błąd, a Ty tu jakieś masło maślane tłuczesz. Po to rozwija się zawodnika by jeździł lepiej, a nie gorzej.
Lepiej będzie zostawic siłę 74 i na fascie śmigać...
Prawda jest taka, ze jedyny słuszny rozwój teraz to siła do 100.. lub 74
Zaraz rozpocznie sie nowy sezon i czy z tą siłą zostanie coś zrobione czy zostaje tak jak jest
Czy ktoś się zajął powyższym błędem? Jutro start nowego sezonu.
kompletnie o tym zapomniałem..
ale wojtas: mówisz, że lepiej zostawić siłę na 74 i na słabszym motocyklu śmigać? zrób porównanie i daj znać czy nadal tak twierdzisz Uśmiech
(2018-10-07, 13:16:12)GM_Arek napisał(a): [ -> ]kompletnie o tym zapomniałem..
ale wojtas: mówisz, że lepiej zostawić siłę na 74 i na słabszym motocyklu śmigać? zrób porównanie i daj znać czy nadal tak twierdzisz Uśmiech

Chodzi o to, że robiąc skok z siły 74 na 76/77 zawodnik jedzie gorzej na 120 niż, przy sile 74 na motocyklu 110km. Tak być nie powinno, każdy skok siły powinien powodować poprawienie czasu zawodnika, nie może być takiej sytuacji, ze pewien przedział skilla powoduje, że nas zawodnik się jakby cofa w rozwoju. Niech czasy będą chociaż takie same jak przy tej sile 74 i motocyklu 110KM i się polepszają wraz z dalszym wzrostem siły, ale nie może być tak, że się cofamy w rozwoju.
Arek czekaj już cofam skoki i sprawdzam... Brak słów...

Nie wiem czy jest sens się powtarzać, ale skoro zawodnik po skoku siły i zmianie motocykla na mocniejszy notował gorsze czasu, to chyba faktycznie jest jak piszę. Nie wiem jak jeszcze można by to Tobie bardziej łopatologicznie wytłumaczyć. A jeśli czepiasz się czy to było 73, 74 czy 75 to wybacz, ale na tym poziomie nie pogadamy. Mimo, że nie zgadzałem się z kilkoma zmianami, zaakceptowałem je i nawet briniłem Cię czasem, jednak tutaj się nie da. Przydałoby się przyznanie do błędu i prace nad zmianą, a nie pisanie pierdół.
Ale chyba nie będziemy czekać teraz całego sezonu i lepiej to od razu naprawić puki jest po 1 kolejce
Ok, dopiero od kilku dni śledzę ten temat i obserwuje swoich zawodników bo właśnie kilku z nich przechodzi ze 110 na 120 i dzisiaj rzeczywiście zaobserwowałem ten błąd na swoim zawodniku. Miał dzisiaj skok siły z 74 na 76. Wczoraj jeszcze jeździł na 110 i miał najlepsze czasy z moich 19 latków, a mam ich czterech. Dzisiaj po skoku siły czasy na 110 miał o ponad sekundę gorszę od reszty moich 19 latków, a po zmianie motoru na 120 czas się poprawił ale i tak jest gorszy o 0,3 - 0,4 sekundy niż rówieśników, a po zmianie motoru na mocniejszy powinien być lepszy.
Chodzi o tego zawodnika:
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77725
Więc jest to ewidentny błąd który nie wiem czemu nie został poprawiony skoro już jakiś czas temu został zgłoszony.
nie został poprawiony, bo to dla nas jest błąd, a to wcale nie błąd tylko takie zamierzenie i tak jest od nowego silnika, a przynajmniej ja to tak zrozumiałem..... co jest oczywiście bezsensem totalnym Duży uśmiech
Stron: 1 2 3 4