Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Godziny meczy ligowych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Według nowej rozpiski mecze ligowe będzie można rozgrywać między 9-21. To ja się pytam po kiego grzyba jest na stadionie "oświetlenie" - które kosztuje grube miliony. 
 
P.S. "Otrzymujemy wiele informacji na temat zbyt dużej przewidywalności zawodów pozostałych"  - to teraz ktoś przesyła informacjie na PW i wszystko jest konultowane prywatnie w zamkniętym gronie?
rozpiska godzinowa to wogle jakaś paranoja żeby rano były tylko czwórmecze a popołudniami sparingi ludzie idą do pracy , szkoły to chyba chcą po powrocie usiąść sobie i pośledzić zawody i zrelaksować sie . dla nic nie znaczących turniejów przewraca sie całą gre . Jakieś jaja poprostu są . Zmiany zmianami ale nie można wszystkiego ogarniać jak jest w SPS bo to całkiem dwie inne gry. Pobieranie sprawności chociażby zawodnikom w tak prestiżowych zawodach jak jest IMSW to tam zawodnicy którzy na pierwszy start stracą 6 sprawności to pozostalym zostanie im buty czyścić
kamykov, ty również możesz do mnie napisać pw, że wyniki zawodów, w których nie jest pobierana energia, są zbyt przewidywalne Oczko

a to zamknięte grono naprawdę istnieje, składa się na nie: Ja, Kuba i Henrik Język

a co do oświetlenia: a próbowałeś ustawić mecz na g.22, zanim założyłeś wątek? Oczko

Tofik, właśnie ze względu na to, że praktycznie NIKT nie obserwuje tychże zawodów, zostały one przeniesione na godziny poranne. więc nie farmazol tu, że ktoś je śledzi dla relaksu Język
A porównania do sps tutaj akurat nie rozumiem
(2018-09-05, 10:47:58)GM_Arek napisał(a): [ -> ]a co do oświetlenia: a próbowałeś ustawić mecz na g.22, zanim założyłeś wątek? Oczko

 ???  Nie rozumiem co to ma do rzeczy?  

 Jeśli oświetlenie kosztuje 1 mln czy 2 mln( nie pamiętam) i od nowego sezonu nie będzie można rozgrywać meczy o 22 to chciałbym uzyskać zwrot kosztu budowy, gdyż oświetlenie zbudowałem tylko po to by móc rozegrać czasem mecz o 22.
(2018-09-05, 10:47:58)GM_Arek napisał(a): [ -> ]a to zamknięte grono naprawdę istnieje, składa się na nie: Ja, Kuba i Henrik Język


  Nie chciał bym używać politycznych skojarzeń , ale zaczyna mi się wydawać że podążacie niczym obecna partia rządząca ,która wie lepiej co jest graczom potrzebne bez konsultacji społecznych Język
(2018-09-06, 13:07:24)kamykov napisał(a): [ -> ]
(2018-09-05, 10:47:58)GM_Arek napisał(a): [ -> ]a co do oświetlenia: a próbowałeś ustawić mecz na g.22, zanim założyłeś wątek? Oczko

 ???  Nie rozumiem co to ma do rzeczy?  

 Jeśli oświetlenie kosztuje 1 mln czy 2 mln( nie pamiętam) i od nowego sezonu nie będzie można rozgrywać meczy o 22 to chciałbym uzyskać zwrot kosztu budowy, gdyż oświetlenie zbudowałem tylko po to by móc rozegrać czasem mecz o 22.

czyli dalej nie rozumiesz Język
Nowe godziny spotkań dla poszczególnych zawodów już są wprowadzone, czyli także dla meczów ligowych. I opcja rozgrywania meczów o g.22 (mając światło) nadal istnieje prawda? celowo nie napisaliśmy do g.22, bo znowu ci nie posiadający luxów, co chwilę zakładaliby wątek pt: dlaczego nie mogę jechać o g.22 Uśmiech