Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zmiany graficzne w biegu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
W momencie kiedy inaczej jest przedstawiany wynik, wydaje się, że należy zmienić trochę grafikę. Obecnie wygląda ona następująco:

[Obrazek: bieg.png]

Poprzedni co okrążenie były podawane czasy, teraz nie. Więc aby nie było takiego natłoku tekstu, proponuję aby po każdym okrążeniu zamiast pierwszej litery imienia i nazwiska zawodnika widniał jedynie kolor kasku. Często przy długim nazwisku ten układ nie mieści się w jednej linii i wtedy wygląda to jeszcze gorzej gdy łamie się to w 2 liniach. Nazwiska zawodników są już w pozycji startowej wraz z kolorem kasku. Zmieńmy dla: startu, 1 okr., 2 okr. i 3 okr. nazwiska na kolor kasku. Chyba będzie to lepiej wyglądało Nie musi to być od razu kolorowy kask, może pełne kolorowe koło lub inna kolorowa figura geometryczna?
Jak jeszcze oglądam powyższy obrazek, to widzę, że (Wizualizacja/Zamknij) zaczyna się w każdym biegu w innym miejscu, w zależności od tego jak długa jest suma nazwisk riderów. Nie można tego po prostu wyświetlić nad wynikiem? Będzie to przynajmniej odsunięte i zawsze w tym samym miejscu, poza tym, dla oka - graficznie ładne.
Popieram Uśmiech
Postaram się tym zająć w tym tygodniu, ewentualnie na początku następnego.
Chciałbym Was zapytać o zdanie w tym temacie.

- zmieniłem nazwiska na kaski
- wizualizacja przełączyłem że zawsze będzie w tym samym miejscu
jak dla mnie bomba Oczko
wydaje mi się ze teraz jest bardziej przejrzyście jestem na tak.
Taka oprawa graficzna, jak dla mnie bomba, super Uśmiech
Czy we wszystkich rodzajach rozgrywek, tj. 4mecze, indywidualne także będzie podobnie?
Ok, jesli zostanie to zrobione w reszcie zawodow przezemnie, wtedy zostanie wpropwadzone
To trzymamy kciuki aby jak najprędzej Uśmiech
Zamykam więc temat, pamiętaj GM_Kuba o tym aby nie umknęło.
Otwieram. Jak zrobię to napiszę tutaj w celu weryfikacji.
Czekamy na realizację Uśmiech
Przez cały sezon czekamy na zmianę, kiedy można się jej spodziewać? Tym bardziej, że jest zaakceptowana.
Stron: 1 2 3