Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od tąd kiedy jest nowy silnik meczowy, mój zawodnik jexdzi słabiej. Jakie mogą być wachania czasu bo się martwie

MarekAureliusz

Na nowym silniku moi zawodnicy robią na moim torze jakieś 10 sekund gorszy czas. Generalnie został zmniejszony wpływ poszczególnych skilli właśnie dlatego, że osiągane czasy były absurdalne.

anonim-04

Mam takie pytannko czy jesli ktos jest np 1 w rankingu stadionow to organizuje on wszystkie rundy w imsw??
nie, tylko final
mam pytanie.Czy w dziale propozycje była już kiedyś propozycja żeby wszedł Joker?
tak, odnośnie 4meczy i pomysł przepadł
Ale można by było w normalnych meczach
zawsze możesz założyć temat w propozycjach ale jak dla mnie joker w meczach nie ma sensu przecież masz RT nie?
Nie mogę ustalić składu na czwórmecz, albo nie umiem, nie mogę nigdzie znaleźć takiej opcji, ani info na tem temat. Korzystając z okazji chciałbym również spytać czy starty z czwórmeczów liczą się do ilości startów?

anonim-04

szukaj w rozgrywki a następnie czwórmecze
Zaglądłem tam kilkukrotnie, ale chyba jestem ślepy, bo nie widzę tu opcji ustawienia składu: http://screenshooter.net/1156083/mancvsp
Lukyy- nie licza sie, licza sie tylko starty w sparingach i meczach ligowych.

Musisz wejsc w ten czwormecz w ktorym masz startowac i tam mozesz ustalic, zmienic sklad. Kliknij niebieski napis Unia.
Uśmiech

anonim-04

ile lat moze miec max junior który moze zdac egzamin w szkółce??
i jaki jest maksymalny wiek zawodnika który moze byc w szkółce?
dziś z tego co się orientuję niestety nie ma limitu wieku w szkółce ale temat będzie poruszany bo tak być nie może Język
chcę zapłacić za konto vip ale przy przelewie pyta mnie o adres odbiorcy, gdzie go mogę znaleźć?