Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
czyli jakby nie ma żadnych limitów?Moge byc zadluzony powiedzmy na 2,5 miliona,oprocz tego ze nie moge wydawac pieniedzy sa jakies konsekwencje?
Konsekwencji nie ma poza tymi co napisałem wcześniej.
Jednak na koniec sezonu warto mieć kasę bo wtedy możesz wysłać zawodników na obóz treningowy a tak jeśli będziesz miał na minusie ponad milion to już ich nie będziesz mógł wysłać na obóz.
Czytalem cos o mentorach...gdzie się zglosic zeby takowego dostać?Napisać do kogos na priv w grze czy stworzyć temat na forum?
Wal do mnie jak w dym Uśmiech
Pisz w grze, nick taki jak tutaj.
również zapraszam na PW w grze nick taki sam Uśmiech

Zwolen

czyli mam rozumiec, ze zniesiono maksymalne zadluzenie tzn -1.000.000 i teraz mozna sie zadluzac? tak wywnioskowalem z postow wyzej ;D
Nie, tylko że nie ma jakiejś kasacji konta a zadłużenie nie możesz mieć większe niż milion.
Co daje monitorowanie meczy?
daje śledzenie wyników

Turbina

Jestem ciekawy czemu do szkółki trafiają mi sami z 1 talentem lub z 2 talentem ;/ na poziomie 4 mam szkółkę . a nawet nie przyjdzie jakiś z 4 lub 5 talentem . ;/
poprostu pech Uśmiech

Turbina

no niestety ;(
zatrudniłem trenera za 20tyś , mam teraz dwóch juniorów a zabiera mi 8 tyś dziennie

anonim-04

Noo tak bo placisz 20 tyś tygodniowo czyli po 4 tyś dziennie od kazdego juniora to tygodniowo bedziesz placil 40 tyś tygodniowo za nich
ok, teraz już wiem że wypłata zależna od ilości juniorów.Dobrze się mają, chyba pójdę na trenera