Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ile juniorow moze trenowac jeden trener ??
chyba nie skończoność ale ręki sobie uciąć nie dam
Tylu juniorów ilu masz w szkółce może trenować jeden trener.
aha dzieki
Jakie sa koszta zwolnienia zawodnika, czyli zerwania kontraktu?

Zwolen

Klikasz na zawodnika, którego chcesz zwolnić, z opcji po prawej stronie wybierz 'Zwolnij' i wyskakuje Ci okienko z informacją: 'Jesteś pewien, ze chcesz go zwolnić za xxxxxxx ?' Uśmiech
Mam pytanie. Jak jest z kasą za sparingi? Czy jest dzielona 50/50?
Tak jest.
witam, kliknąłem omyłkowo 3x EGZAMIN przy juniorze, którego chciałem wysłać na egzamin na licencję i zabrało mi 15.000zł zamiast 5.000zł. niby nie dużo, no ale błąd to błąd. mógłby ktoś coś z tym zrobić?


Kasa oddana a takie sprawy to najlepiej zgłaszać w dziale z błędami Oczko
Henrik
Napisz na PW do Stefika lub Henrika
witam. czy mogły ktos mi powiedziec o co dokladnie w tym chodzi; ''Naddatek dni treningowych zostanie doliczony po skoku'' . chodzi mi o to dlaczego to jest napisane, o co w tym chodzi ?

MarekAureliusz

Musisz w treningu ustawić tą umiejętność, jaka ma naddatek dni treningowych, wtedy przy następnym treningu (jutro) będzie miał skok tej umiejętności. Poprostu jest przetrenowanych więcej dni treningowych niż jest to potrzebne do skoku.

Zwolen

Lepiej jest awansowac z 4 do 3 ligii mając sredni sklad, taki który spadnie badz będzie się bił o utrzymanie, czy tez lepiej tak ustawic mecze zeby jednak zostać w tej 4 lidze i przeczekać jeszcze jeden sezon i zrobić lepszy team? ;p bo zastanawiam sie czy tak nie zrobic, zebym czasem nie polecial z hukiem z 3 ligii ;d
zależy co chcesz osiągnąc awansując wyżej będziesz miał lepszych sponsorów więcej kibiców tyle że możesz spaśc ale nikt nie broni budować i wzmacniać skład jeśli spadniesz to finansowo i tak zyskasz ,a chyba o to chodzi aby mieć też i kase
Dokladnie. Nawet jesli spadniesz to nie stracisz na tym! Nie ma sie co bac awansu bo takowy zawsze wychodzi na plus Uśmiech