Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
w tym miejscu muszą się admini wypowiedzieć, co oni zamierzają z tym dalej robić
Chciałem zapytać gdzie jest w tej grze sprawiedliwość???
Pierwszy raz miałem mieć słońce na Lidze ale kolejka się nie odbyła i przełożona jest na jutro i będzie desz...?
masloo2 masz na jutro słońce, pogoda została poprawiona bodajże w czwartek i przywrócona u wszystkich taka jaka miała być w niedzielę
Witam! Jak zorganizować jakiś sparing albo, żeby wysłać/zorganizować jakiś turniej indywidualny?
sparing: wyszukujesz jakąś drużynę, i gdy ją wyszukasz klikasz w menu po lewej stronie > wyzwij na sparing, tam ustalasz termin, godzinę i wysyłasz zaproszenie.
turniej indywidualny: rozgrywki > zawody indywidualne > tam klikasz zorganizuj i organizujesz podobnie jak sparing, z tym, że musisz jeszcze pozapraszać na niego zawodników. w tym celu jak wejdziesz w swoich zawodników, albo w jakąkolwiek inna drużynę i zaznaczysz ich to na dole z menu rozwijanego wybierzesz te zawody na które chcesz ich zaprosić i są zaproszeni. jeżeli 16 zawodników Ci potwierdzi udział no to jedziesz zawody, choć to warunek niekonieczny chyba, może być ich mniej.
Z tego co się orientuję to obsady w turnieju indywidualnym nie musi być wcale a i tak zawody się odbędą i zarabiasz kasę z biletów.
no, ale powiedziałem tak koledze, żeby nabijało mu XP swoim zawodnikom
wiem ze juz te pytanie bylo ale zadam jeszcze raz bo odpowiedz ktora byla udzielona u mnie nie działa Uśmiech
mam stadion rozbudowany do 8000 w wiekszosci miejsca to stojace, na mecze przychodzi max 4500 ludzi, ceny mam po 40,80,120 jak ktos sugerował... bawilem sie juz z reklama za 10tys jak i za 35 tys i nadal nic, w czym lezy problem??

anonim-04

A jaka pogoda byla na meczu?
przerabialem juz wszystkie mozliwe sytuacje zwiazane z pogoda i nadal max to 4500
reklama na maxa Oczko
160tyś trzbea wrzucić
Przy takiej ilości miejsc to 160 tys na reklamę to może być z dużo.. jest ryzyko, że kolega wyjdzie na minus ;/
Sugerowałbym 95 - 100 tys na reklamę, i oczywiście rozbudowywać stadion oraz z biegiem czasu zwiększać reklamę Uśmiech
oki no to reklame dam powiedzmy na 65tys i za tydzien dam znac Uśmiech
oki wczoraj rozegralem meczUśmiech na plus 380 tysUśmiech
zwiekszenie kase na reklame pomoglo
dzieki i pozdroUśmiech
jak się wysyła zawodnika na obóz?