Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Do tego musisz dojść niestety sam
sugeruj sie sila to taka malutka podpowiedz
Pogoda teraz jest na 4 dni a nie na cały tydzień? Dlaczego tak?
(2014-12-01, 18:27:21)odo napisał(a): [ -> ]Pogoda teraz jest na 4 dni a nie na cały tydzień? Dlaczego tak?

Już pogoda została zaktualizowana poprostu kączyła się była tylko do 4 grudnia tego roku teraz wygenerowana zostala na okres 10 lat
oki, rozumiem, dziekiUśmiech
Pomoc głosi iż zawodnik z talentem 5 ma "+2 - 35 %, +3 - 65% " ale jak się ma to do rzeczywistości?? Mam rozumieć że na 100 skoków 35 jest +2 a 65 + 3 ?? Bo jak wiadomo to tylko szanse procentowe a w życiu może być inaczej Uśmiech I ta sama reguła odnosi się do szkółki ??
A co do szkółki to według instrukcji rozbudowa kosztuje 1 mln ale wybierając tą najtańszą mogę rozbudować za 600 tys i mam pytanie cze na każdym poziomie różnica między firmą z instrukcji a tą najtańsza wynosi 40 % a jest jakaś inna zależność.
System generujac wartosc skoku losowo, w 65% da Ci +3 a w 35% da +2. Co dow artosci rozbudowy szkolki, kiedys miales wylacznie jedna wartosc i iles dni rozbudowy, a teraz jest wiecej opcji, za nizsza kase rozciagnieta w czasie rozbudowa. Jesli stac Cie na rozbudowe w najkrotszym czasie, wydajesz najwiecej kasy ale budujesz to najkrocej.
Czyli załóżmy że mamy szkółkę na maxa i trenera po studiach, skok zawodnika z tal 5 jest co 14 dni
sezon ma 80 dni treningowych (16x5) zawodnik przychodzi mając 12 lat i wychodzi po 5 sezonach przed obozem (podobno tak najlepiej) więc odbywa 56 skoków skilla z czego 20 x +2 oraz 36 x +3. Co daje (148/5) wzrost średniej o 29.6. Biorąc środkową wartość początkowego skilla 36 + 29,6 daje nam 16-sto latka ze średnią pod koniec sezonu około 65.

I teraz najważniejsze czy moje obliczenia są prawidłowe i ile taki zawodnik byłby wart ?
Nigdy dokładnie nie wyliczysz bo skoki są losowo i wcale nie musi być tak jak napisałeś może być np. tak że za każdy skok będzie dostawał po+3 lub po +2 lub sie rozłoży wyjdzie pół na pół lub jeszcze inaczej. A kto ile jet warty to podyktuje rynek i zapotrzebowanie
ale był by warty Duży uśmiech
Proponuje żebyś sam sobie zobaczył ile są warci zawodnicy .W bardzo prosty sposób w każdy pierwszy dzień miesiąca o godz 12 są egzaminy a chwile pózniej część z nich trafia na liście transferową
Robiłem tak ale przeważnie byli to zawodnicy słabi albo z cenami nie adekwatnymi do skilli
Witam mam takie pytanie jak duży wpływ ma Xp na czasy zawodników?
I jeszcze jaką jest roznica czasów jeśli zawodnik ma np Xp. 49 a np 51?
Nikt nie zna odpowiedzi?