Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Xp ma chyba dość spore znaczenie ale nikt nie odpowie Ci na to pytanie jak różnica między 49 a 51 bo to możesz wiedzieć tylko i wyłącznie wtedy kiedy znasz wzory z których wylicza się czas, także to nadal pozostanie tajemnicą Stefika Duży uśmiech
witam
jestem tu jnowy wiec witam wszystkich

mam pytanie odnosnie talentu u zawodników
są różne kolory
ktory jest najlepszy??
zielony
czerwony<żółty<pomarańczowy<niebieski<zielony
Ja mam pytanie odnośnie szkółki bo dziwi mnie jedna rzecz z tego co wiem przynajmniej raz w miesiącu teoretycznie powinien wypaść skok skila juniorowi, ogólnie mówiąc dobrze wiem?
jak mam takie pytanie odnośnie szkolki bo wszyscy wiemy ze trenera można zwolnic a co się stanie jeśli trenera nie zwolnimy ale on nie będzie zadnego juniora trenować ????
Jak nie będzie żadnego juniora trenował to nie płacisz mu pensji i odejdzie sam po wygaśnięciu ważności kontraktu.
no wlasnie to po co zwalniac trenera, sam za jakiś czas odejdzie bo mu kontrakt wygasnie i przyokazji nie tracimy kasy za jego zwolnienie.
Bo u mnie jest taka sytuacja ze od końcowych dni października junior z talentem 5 nie notuje żadnego skoku, a drugi junior z talentem 1 którego trzymam z ciekawości zakończył skoki początkiem listopada. To jest normalne?
jak dokładnie rosnie doświadczenie : to zależy ile meczy przejedzie zawodnik czy ile biegow przejedzie w meczu ?
Doświadczenie czyli xp wzrasta po każdym przejechanym biegu. Najwięcej po biegach w lidze, w całej reszcie też wzrasta ale bardzo niewiele.
XP (doświadczenie):
- za mecz ligowy wzrasta 0,05 / bieg
- za mecz pucharowy wzrasta 0,03 / bieg
- za mecz sparingowy oraz barażowy wzrasta 0,02 / bieg
- za start w IMSW wzrasta 0,01 / bieg
- za turniej indywidualny wzrasta 0,005 / bieg
- za czwórmecz wzrasta 0,005 / bieg
- wywiera wpływ na jazdę zawodnika
Witam,goszczę tu po raz pierwszy.Mam pytanie-dwóch moich zawodników zostało zakwalifikowanych do IMSW na przyszły sezon.Co się stanie,jeśli ich sprzedam?Czy będe mógł wystawić innych zawodników?
IMSW już ruszyły, więc nie możesz teraz zmienić zawodników.
Ci którzy byli nominowani wystartowali w turnieju i w zależności od osiągniętych wyników, albo dalej jadą, albo zakończyli juz swoje zmagania. Kolejne nominacje dopiero w przyszłym sezonie.