Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiecie może czy podczas treningu wspólnego można doznać kontuzji
Chcę juniorom przetestować kilka motorów ale nie wiem czy zrobić to w wspólnym czy ryzykować w sparingu
Wydaje mi się ze w treningu wspolnym nie ma kontuzji
Mam kolejne pytanie
Czy zawodnik może doznać kontuzji ze względu że ma nie naprawiony motor
U mnie junior dziś kontuzji doznał jadąc na 80 na której jeździ od początku sezonu więc wątpię żeby to przez zbyt mocny motor
Podpisałem kontrakt ze sponsorem na 200tyś tyg, dostaję 76, dlaczego ? błąd ? czy po prostu tak już musi być, takie małe oszustwo

Vinyll

Coś chyba źle sprawdzałeś jak podpisywałeś kontrakt jestem w 2 lidze i nawet tu nie było sponsora na 200 tys tygodniowo- może patrzyłeś na kwotę , którą sponsor wypłaca na koniec sezonu w zależności od zajętego miejsca.
Pozdrawiam
Vinyll
na 1000000% miałem tygodniówkę 200tyś, nawet wchodząc w sponsora było tam napisane później. Teraz jest 76....
Musiałeś na pewno coś źle spojrzeć bo ja jestem w 4 lidze i wybrałem sponsora z najlepszą tygodniówką jeśli dobrze pamiętam i dostaje 96 tys.Musiałeś zobaczyć na wynagrodzenie za zajęcie miejsca w lidze
Oświeci mnie ktoś i powie jak sprawdzić w których zawodach jedzie mój zawodnik jeśli chodzi o IMSW?
Przy relacji Live jest taki znaczek.I ten znaczek oznacza w ktorych zawodach jedzie twoj zawodnik
Witam dziś rano moje konto zostało zweryfikowane i mam już zawodników itd. ale nie zostałem przydzielony do ligi. Ile czasu trzeba czekać na przydział do ligi? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
Zostałeś przydzielony już do ligi.
Witam, ile mam czasu od rozpoczęcia gry na bez kosztowe wywalanie zawodników ? miesiąc ?
Z tego co pamiętam to miesiąc
Witam, mam dwa pytania:
1. Kliknalem w link aktywacyjny lecz nadal jest napisane ze konto jest nie zweryfikowane mimo iz moge korzystac ze wszystkich opcji Co moze byc tego przyczyna?
2.Jak dlugo czeka sie na przydzial do ligi? Czy moze jest to zwiazane z problemem w pkt 1?

Dziekuje i przepraszam za brak polskich znakow.

Dziekuje uprzejmie?
Witam,czemu statystyki ligowe pokazują takie głupoty?Junior który ciągle przyjeżdża ostatni ma 9 razy drugie miejsce,mało tego,średnią biegową 3 (???)