Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
czy na wspolnym treningu psuje sie mator ?
Nie
(2015-05-31, 14:53:30)M1980 napisał(a): [ -> ]Witam,czemu statystyki ligowe pokazują takie głupoty?Junior który ciągle przyjeżdża ostatni ma 9 razy drugie miejsce,mało tego,średnią biegową 3 (???)

A gdzie niby ten zawodnik przyjeżdżał ostatni?
Chodzi zapewne o tego zawodnika Mateusz Goceł (57482) który wystartował w 3 meczach i 9 biegach
Jechał w meczach z botami czyli zawsze przyjeżdżał na drugim miejscu w sumie 9 razy do tego dochodzą bonusy też 9 ( chociaż bonusów nie powinno być w tym przypadku gdzie tylko dwóch zawodników przyjeżdża do mety ale w grze system przydziela bonusy) to w sumie na 18 pkt z bonusami w 9 biegach czyli średnia 3,0 na bieg mu daje.

2015-04-25 Żyrafa Łódź vs. TŻ Medaliki  73:0
Mateusz Goceł(2*,2*,2*,2*)8 + 4

2015-05-17 FUKS Gdansk vs. Żyrafa Łódź 0:75
Mateusz Goceł(2*,2*,2*,2*)8 + 4

2015-05-24 Żyrafa Łódź vs. FUKS Gdansk 75:0
Mateusz Goceł(2*)2 + 1
Racja,zapomniałem o uwzględnieniu Botów.Dziękuję za odpowiedź
Czemu mój zawodnik mający ustawiony trening kondycji ma skok techniki?
A na pewno mial ustawiony trening kondycji ?
Zawsze mogles przez przypadek dac trening techniki bo raczej nie realne jest zeby mial skok innego skilla niz ustawiony
Jak sądzicie, za ile go można wystawić?
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57128
zalezy jakie skille i sprawnosc
Średnia: 65.2
Siła: 67
Technika: 71
Prowadzenie: 75
Start: 59
Kondycja: 54
Sprawność: 81
dokladnie ci nie powiem ale mysle ze miedzy 100-500 tys Gdyby to byl np talent 5 bylby drozszy ale i tak jest niezly i sam go bym kupil gdyby nie to ze kadre zamknalem
sprobuj sie tez kogos innego spytac zebys mial porowanie
Ktos sie pokusi bo srednia jest niezla jak na 17 latka
Niektorzy 19 latkowie maja taka srednia jak ten 17 l
Tak myślałem 550 tyś. Na pewno jest wart takiej kasy.
Na treningu dostaje zazwyczaj +2. Wiem, że dłuższy okres trenowania. Powiedzmy średnia +5 na sezon. Daje nam 21 latka ze średnią 85. Chyba warto go zatrudnić za taką kasę. Dodatkowo w przyszłym tygodniu będzie miał przyrost startu.
czy taka srednia bedzie mial to nie wiem ale bedzie dobry zwlaszcza na juniorce bo potem ci co maja wyzsze talenty beda mieli wieksze skoki bo talent 1,2 maja skoki +1/+2 takze pewnosci nie masz ze taka bedzie mial
Ja na twoim m-cu bym go zostawil wytrenowal i powiedzmy jak bedzie mial z 20 lat sprzedal choc to juz zalezy od ciebie
Sam mam zawodnika talent 1 i go nie zamierzam sprzedawac bo na juniorke jest mocny
Mam pytanie. Moje konto VIP kończy się 14-06 czy jeśli dziś je kupię to ważność o miesiąc od daty wpłacenia czy wygaśnięcia. Chodzi mi o to czy po kupnie będę je miał ważne do 24-06 czy np. 10-06
Konto będzie przedłużone o kolejne 30 dni (dodane do tych które pozostały). Dla Twojego przykładu będzie to data 14.07 Oczko