Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, dopiero zaczynam i nazwalnialem zawodnikow ( bo mi nie odpowiadali wysokie pensje i brak umiejetnosci ) i mam tylko 6 chcialem kogos kupic ale jeszcze nie moge czy moge jakos wystawic sklad na mecz czy sparing  ?
Ile trwa przerwa między sezonami?
Przecież masz wszystko napisane w newsie kiedy ostatnia kolejka a kiedy 1 kolejka nowego sezonu
http://www.speedway-world.pl/i,read-213
Teraz w ta niedziele jest ostatnua kolejka.W kolejny weekend są baraże i w jeszcze kolejnym zaczyna sie juz nowy sezon,czyli przerwa trwa tydzień
Normalnie jak występują zawodnicy zagraniczni płaci się za jego jazdę. Czy jest tak samo jak z twojej szkółki wyszedł np. Niemiec ?
Ja ze szkółki zagranicznego nie wyciągnąłem jeszcze ale wydaje mi się że nie płaci się za to
Za mecz ligowy u zagranicznego owszem się płaci
Hejka, co zrobić jeżeli podejrzewam podłożenie się jednego z graczy w innym meczu niż mój (mającego znaczny wpływ na układ w tabeli)? Otóż drużyna A, która musiała zdobyć w przedostatniej kolejce 3 pkt by zająć miejsce barażowe (przegrała 1 mecz i inaczej nie miała by szans na zdobycie 3 pkt) wygrywa 73:0- drużyna B (bezpieczna w tabeli) nagle nie wystawia składu.
Napisz do Henrika to jakoś to sprawdzi choć popatrzyłem na ten mecz i przez niego spadłeś na 9 m-ce jednak w 1 meczu tych drużyn było 46-44 więc nie sądzę żeby to było specjalnie zrobione
Po prostu ktoś zapomniał składu wystawić a takie rzeczy się zdażają
pytanie odnośnie pucharu gry, w księgowości która to pozycja, ligowe czy sparingi ?
Sparingowe.
Rosto to czy ktoś wystawi skład czy nie to jego sprawa najwyżej dostanie mniejszą nagrode od sponsoea jak spadnie z tabeli na koniec sezonu. I zapłaci kare finansową za brak wystawionego składu
a pytanie czysto z ciekawości, zawodnik ma 37/19 trening, jutro wykona dwa skoki czy tylko jeden ?
Jeden skok będzie.
siema. jestem nowy gram od 3tygodni ale nie bardzo rozumiem tej gry. więc chciałbym skorzystać z Programu Pomocy Nowym i chciałbym mieć mentora Uśmiech chciałbym by mentorem moim był WALECZNY213 Uśmiech
ja z checia moge byc twoim mentorem Uśmiech ale nie wiem czy moge miec kolejnego ucznia bo 3 uczniow juz mam i nie wiem czy moge miec czwartego.