Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak 20% szans działa przez cały tydzień a kasa jest pobierana za to tylko raz w sobotę o godzinie 8
aha dzięki.
mam pytanie jeżeli w 2 rundzie pucharu padnie remis to która drużyna przechodzi dalej ?
O ile mi wiadomo to ta która jest wyżej w rankingu gry
jeśli tak to coś nie gra bo jest wyżej w rankingu a odpadłem.
W przypadku remisu awans uzyskuje drużyna która jest wyżej w rankingu gry.


Tak pisze w pomocy
jeśli tak to jest błąd bo ja jestem wyżej w rankingu a odpadłem.
proszę o sprawdzenie: http://www.speedway-world.pl/i,live-453916
Tak się dzieje bo system w przypadku remisu premiuje drużynę która jest gospodarzem i to się sprawdza w dwumeczach ale gdy rozgrywamy jedno spotkanie w pucharze (tak jest w 1 i 2 rundzie Pucharu) to pokazuje również gospodarza ale akurat w tym przypadku zawsze jest to drużyny niżej w rankingu.
Nie ma się co martwić bo zawsze jest to sprawdzane i poprawiane przed kolejnym losowaniem rundy.
Były dwa takie przypadku do tej pory w 2 rundzie i w obu dalej awansowały drużyny które powinny czyli wyżej w rankingu gry.
aha dzięki.
Hej.Jak wygląda sprawa z rezerwowym w meczu?Jak moge go wystawić w wyścigu za kogoś innego?Pozdrawiam
mam pytanie po jakim czasie przychodzi mail z linkiem do autoryzaji?
Od razu powinieneś dostać . Skoro nie dostałeś to Twoje konto zostało aktywowane już ręcznie i jesteś przydzielony do ligi.
Czy było coś zmieniane w kwestii spadków skili bo to się dzieje w tym sezonie to jakaś masakra. Nie ma praktycznie dnia żeby jakiś mój zawodnik nie miał spadku. Przy takim tempie to nie będzie miało sensu trzymanie zawodników powyżej 29 lat. Mam 5 takich na ligę, trening jednego skilla trwa ok 25 dni a w miesiącu zaliczają spadki o ok 15-20 pkt.
Nic nie było zmieniane
Masz jak widac za starych zawodnikow i nie fart co do spadków
Z tym mailem aktywacyjnym to chyba zależy od tego na jakim portalu ma się konto, bo ja próbowałem na dwóch. Raz otrzymałem maila, a raz nie. Od czegoś to musi zależeć.