Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Majac na koncie -1 mln zł nie możesz kupowac motorów , licytować zawodników itp
Wszelkie transakcje pieniężne
Innych konsekwencji z tego nie ma
pytanie odnosnie handicapu na wlasnym stadionie
nawierzchnia grzaska
3 do prowadzenia
2 do techniki
1 do startu

przyklad:
czy jezeli mam powiedzmy jednego zawodnika co ma 97 do prowadzenia a drugiego 100 to czy po dodaniu handicapu beda obaj miec po 100 czy ten co ma 100 tez dostanie +3 ?
Tak dostanie +3 bo w tym przypadku 100 nie jestem maksymalną wartością.
(2016-07-28, 21:57:04)Henrik napisał(a): [ -> ]Tak dostanie +3 bo w tym przypadku 100 nie jestem maksymalną wartością.

dzieki Henrik za odpowiedz, bo w sumie myslalem, ze 100 jest maks wartoscia
J.mam pytanko. Mąż zalicytowal przypadkowo zawodnika z drużyny syna czy można cofnąć te licytację? Kończy się ona jutro o 20 19
Najlepiej napisać na priv do Henrika o co chodzi i myślę że cofnie.
mam takie pytanko odnośnie sprawności: mamy tabelkę sprawności w której dla danej ilości biegów nie jest konkretna ilość sprawności tylko przedział i tu jest moje pytanie od czego zależy wybór punktów sprawności z tego przedziału ?
W takim wypadku decyduje losowość.
aha dzięki
Hej. Co ile minut odbywa się bieg w 4meczu?
Czwormecze - co minutę
Indywidualne - co dwie minuty
Reszta - co trzy minuty
Ok. Thx bo już myślałem że coś się powaliło

Misiek81

Mam pytanie co z zawodnikami drużyn które są nieaktywne, zawieszone ???Oni po zakonczeniu sezonu staja się wolnymi zawodnikami czy są likwidowani razem z drużyną ??? Dla mnie troche absurdem jest to że drużyna jest nieaktywna już lub zawieszona czyli zbanowana a może wygra mecz ....
chcialbym przeniesc moja druzyne do najnizszej ligi. Do kogo sie zglosic???
Do Stefika, Henrika czy Grabarza?
pisz do grabarza