Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(2017-02-26, 22:41:04)GM_Arek napisał(a): [ -> ]pisz do grabarza

Hehe dobre.
Kto to grabarz? A tak serio, po co podgrzewacie atmosferę?!
(2017-02-27, 20:27:30)taxi1981 napisał(a): [ -> ]A tak serio, po co podgrzewacie atmosferę?!
.... stara się mnie obrazić w każdej możliwej wypowiedzi. Kuba i Hen mu w jego prośbie nie pomogą, więc niech próbuje u tego 3-ciego którego wymienił
Lekka dziecinada. Można się nie zgadzać ze zmianami, można mieć inne zdanie jednak jeśli już chce się toczyć walkę z kimś to jednynie na argumenty. Słowne wycieczki osobiste są nie potrzebne.
Szkółka juniorów  - obiekty:

"Aby poznać pojedyncze umiejętności oraz przyspieszyć nieco trening juniora umieszczonego w slocie, należy rozbudować dodatkowe obiekty w szkółce juniorów:"

"Jeden junior może skorzystać z jednego obiektu tygodniowo! (od poniedziałku do piątku)"

Czy aby przyśpieszyć nieco konieczne jest cotygodniowe przeskanowywanie juniorów? Czy też owo przyśpieszenie odbywa się automatycznie już wtedy gdy ma się jakieś obiekty?
odbywa się automatycznie. raport scouta ma jedynie pomóc poznać um naszego juniora
(2017-07-17, 22:06:13)GM_Arek napisał(a): [ -> ]odbywa się automatycznie. raport scouta ma jedynie pomóc poznać um naszego juniora

Dzięki, gdyby dodatkowo trzeba było co tydzień wykonać kolejną czynność warto by rozważyć zasadność zatrudnienia zastępcy prezesa - managera.
z drugiej strony, gra powinna angażować gracza również w inne dni tygodnia aniżeli kolejka ligowa Uśmiech
Tak, ale bardziej by angażowała gdyby uatrakcyjnić mecze sparingowe, czwórmecze i zawody indywidualne o np. ruchomą frekwencję kibiców zależną jednak od jakichś czynników innych niż pogoda, nagrody finansowe dla najlepszych zawodników, elementy taktyki w rywalizacjach każdego rodzaju itp.
(2017-07-18, 13:25:29)anton napisał(a): [ -> ]Tak, ale bardziej by angażowała gdyby uatrakcyjnić mecze sparingowe, czwórmecze i zawody indywidualne o np. ruchomą frekwencję kibiców zależną jednak od jakichś czynników innych niż pogoda, nagrody finansowe dla najlepszych zawodników..

możesz rozwinąć te dwie myśli?
GM_Arek: pełną wypowiedź antona znajdziecie tu: http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=6284
(2017-07-18, 13:42:06)GM_Arek napisał(a): [ -> ]
(2017-07-18, 13:25:29)anton napisał(a): [ -> ]Tak, ale bardziej by angażowała gdyby uatrakcyjnić mecze sparingowe, czwórmecze i zawody indywidualne o np. ruchomą frekwencję kibiców zależną jednak od jakichś czynników innych niż pogoda, nagrody finansowe dla najlepszych zawodników..

możesz rozwinąć te dwie myśli?

Odpowiedź w propozycjach pod tematem: Pakiet taktyczny, widowiskowość rozgrywek, opcja wyboru
o to mi właśnie chodziło - super Uśmiech tylko co ty z tym tłem nakombinowałeś Język
(2017-07-18, 19:04:43)GM_Arek napisał(a): [ -> ]o to mi właśnie chodziło - super Uśmiech tylko co ty z tym tłem nakombinowałeś Język

proces myślowy nałożył się na kartę graficzną - przeciążenie...
Witam, mam takie pytanie, czy jak zrezygnuję z rozbudowy np. miejsc reklamowych czy parkingowych to zostanie mi zwrócona kasa?