Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
33% kwoty startowej wróci na twoje konto
Do mnie nie wrócilo a zrezygnowałem z budowy nawierzchni
Za rezygnację zmiany nawierzchni nie ma zwrotu
W opisie obiektów szkółki jest napiaane, że 2 i 3 poziom dają +1 i +3 dni treningowe ale do danego skilla z obiektu czy obecnie trenowanego czy jak?
No i trenowane są 2 skille dziennie, to jak bo mam siłę i kondycję i wyślę na siłownię to będą osobne 2 skoki wtedy?
(2017-08-09, 20:46:48)Gajowy napisał(a): [ -> ]W opisie obiektów szkółki jest napiaane, że 2 i 3 poziom dają +1 i +3 dni treningowe ale do danego skilla z obiektu czy obecnie trenowanego czy jak?
No i trenowane są 2 skille dziennie, to jak bo mam siłę i kondycję i wyślę na siłownię to będą osobne 2 skoki wtedy?

dodaja ci +1i +3 w zaleznosci jaki obiekt masz wybudowany.
jak masz sile i kondycje trenowana i masz np. wybudowany tor przeszkod poziom 3 to masz skok kondycji wcześniej a po 3 dniach sila
Ok i to się odkłada? Np trenuje S i K ale wysyłam chłopaka co tydzień na minitor i jak mu się zbierze odpowiednią ilość to dostanie dodatkowo skok techniki?
nie odkłada się, tylko odejmuje od aktualnie trenowanego (po prostu skok jest szybciej niż "ustawowo'). I nie musisz wysyłać juniora na minitor by te dni się odejmowały z treningu
(2017-08-16, 07:57:28)GM_Arek napisał(a): [ -> ]nie odkłada się, tylko odejmuje od aktualnie trenowanego (po prostu skok jest szybciej niż "ustawowo'). I nie musisz wysyłać juniora na minitor by te dni się odejmowały z treningu

 Naprawdę nie trzeba wysyłać juniora na minitor by miał dodatek dni treningowych? Czyli wystarczy mieć rozbudowany minitor i z automatu wszyscy juniorzy mają dodatk dni do trenigu techniki?
(2017-08-17, 06:14:38)kamykov napisał(a): [ -> ]
(2017-08-16, 07:57:28)GM_Arek napisał(a): [ -> ]nie odkłada się, tylko odejmuje od aktualnie trenowanego (po prostu skok jest szybciej niż "ustawowo'). I nie musisz wysyłać juniora na minitor by te dni się odejmowały z treningu

 Naprawdę nie trzeba wysyłać juniora na minitor by miał dodatek dni treningowych? Czyli wystarczy mieć rozbudowany minitor i z automatu wszyscy juniorzy mają dodatk dni do trenigu techniki?
Tak u mnie nie byli wysylani na obiekt a skok byl szybciej.
Hmmmmmmmm to przedziwne ale jak dla mnie bomba ?
obiekty w szkółce służą "automatycznemu" skracaniu trena, oraz dają możliwość uzyskania raportu o danej umiejętności zawodnika
(2017-08-17, 06:14:38)kamykov napisał(a): [ -> ]
(2017-08-16, 07:57:28)GM_Arek napisał(a): [ -> ]nie odkłada się, tylko odejmuje od aktualnie trenowanego (po prostu skok jest szybciej niż "ustawowo'). I nie musisz wysyłać juniora na minitor by te dni się odejmowały z treningu

 Naprawdę nie trzeba wysyłać juniora na minitor by miał dodatek dni treningowych? Czyli wystarczy mieć rozbudowany minitor i z automatu wszyscy juniorzy mają dodatk dni do trenigu techniki?

wszyscy, którzy aktualnie trenują technikę (dotyczy oczywiście tylko juniorów umieszczonych w "slotach")
No to Ci bez slotów trenują teraz wolniej? Niż Ci w slotach? To jest jakaś paranoja, jednym słowem szkółkowicze starej szkółki są pokrzywdzeni bo nie dość że mieli odjęte skille to nie mogą trenują wolniej niż nowi juniorzy. Coś pomyliłem
(2017-08-19, 06:34:13)kamykov napisał(a): [ -> ]No to Ci bez slotów trenują teraz wolniej? Niż Ci w slotach? To jest jakaś paranoja, jednym słowem szkółkowicze starej szkółki są pokrzywdzeni bo nie dość że mieli odjęte skille to nie mogą trenują wolniej niż nowi juniorzy. Coś pomyliłem

dokładnie - coś pomyliłeś Język nie ma żadnej paranoi
poczytaj aktu na ten temat, i poprzednie wpisy w tym wątku czy w wątku o nowej szkółce Oczko
Stadion w rankingu wyświetla mi nr 73 a w info o stadionie 89 które jest prawidłowe i skąd się to wzięło?