Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
rozmawiamy o duchu, czy o jakimś konkretnym klubie? id klubu?
No o moim i podałem pozycję (teraz 74 i 89). Spójnia Białe Błota id 11339
Niby nie ma to dla mnie znaczenia ale tak zaciekawiło po prostu.
(2017-08-21, 14:19:54)Gajowy napisał(a): [ -> ]No o moim i podałem pozycję (teraz 74 i 89). Spójnia Białe Błota id 11339
wiem że o twoim - o ID mi chodziło by podawać Oczko

jest błąd. wkrótce będziemy naprawiać Uśmiech
Dostanie zawodnik dodatkowy dzień treningu sprawności za mecz ligowy czy nie?
mam też pytanie odnoście sprawności a konkretnie ile biegów daje dodatkowej sprawności bo jak zawodnik miał 15 LS to dostawał +3 a jak 16 LS to już spadło na - 1
mogę mieć więcej reklam i miejsc parkingowych niż max ??
hahahaha, a można do wiadra 10L nalać 11L wody? Uśmiech

i pytanie z innej beczki: w sparingach szkółki ma naliczać XP szkołkowiczom? bo kolumna XP się pojawiła, a ja jestem po pierwszym sparze i u każdego jest 0,00.
(2017-12-20, 08:44:48)odo napisał(a): [ -> ]hahahaha, a można do wiadra 10L nalać 11L wody? Uśmiech

i pytanie z innej beczki: w sparingach szkółki ma naliczać XP szkołkowiczom? bo kolumna XP się pojawiła, a ja jestem po pierwszym sparze i u każdego jest 0,00.

W komunikacie jest jasno opisane ze xp i dodatkowy dzień treningu wchodzi od nowego sezonu.
Kolumna xp jest po prostu juz tylko przygotowana.
Co aktualnie wpływa na ilość kibiców na meczu ligowym?
Kluczowy oczywiście jest fanclub, swoje robi pogoda, ale czy poziom ligowy też jest ważnym czynnikiem?
Mam pytanie odnośnie szkółki juniorów czy to normalne że u zawodnika są spadki skilla ? tzn w jednym tyg ma kondycje 61 a w następnym 58
(2018-02-24, 19:08:41)Adzej napisał(a): [ -> ]Mam pytanie odnośnie szkółki juniorów czy to normalne że u zawodnika są spadki skilla ? tzn w jednym tyg ma kondycje 61 a w następnym 58

Adzej nie dalej jak wczoraj padlo to pytanie i watek został zamknięty po raz 100.
Czy Ty wogole czytasz na grze dzial pomoc?tyczy się to innych graczy tez zwłaszcza młodych (nikogo nie urazajac)
Wiem można pytac tu o wszystko ale wykażmy się trochę samodzielnoscia a po 2 wczoraj padlo tu to samo pytanie wiec trzeba czytac.

Od podanej wyżej średniej będzie +/- 2

Aby poznać pojedyncze umiejętności oraz przyspieszyć nieco trening juniora umieszczonego w slocie, należy rozbudować dodatkowe obiekty w szkółce juniorów:

- Siłownia - aby poznać Siłę juniora
- Minitor żużlowy - aby poznać Technikę juniora
- Tor motocrossowy - aby poznać Prowadzenie juniora
- Symulator startu - aby poznać Technikę Startu juniora
- Tor przeszkód - aby poznać Kondycję juniora

Jeden junior może skorzystać z jednego obiektu tygodniowo! (od poniedziałku do piątku)

Każdy z powyższych obiektów pozwoli nam na:
- 1 poziom (pokazuje sprawdzaną umiejętność z dokładnością +/-5)
- 2 poziom (pokazuje sprawdzaną umiejętność z dokładnością +/-3, + skraca 1 dzień trenowaną umiejętność)
- 3 poziom (pokazuje sprawdzaną umiejętność z dokładnością +/-1, + skraca 3 dni trenowaną umiejętność)

Po wysłaniu juniora na wybrany obiekt treningowy otrzymamy raport scouta o sprawdzanej umiejętności juniora. Raporty będą widoczne przez 1 dzień (VIP: 10 dni

Wybralem tylko fragment który Cie interesuje calosc masz na grze w dziale pomoc i potem szkolka juniorow.
Czy już wiesz dlaczego sa rozne skille???
siema! szukam informacji/pomocy na temat zmiany nawierzchni! w faq nic nie znalazlem a dokladniej piszac chyba jakies bledne informacje tam sa! bo pisze ze zmiana nawierzchni kosztuje 25tys i trwa 5 dni a ja mam zablokowana ta opcje! wiec moze ktos wie jaki sa moje opcje dotyczace zmiany nawierzchni z gory dzieki za odpowoedz
Było o tym w newsie ---->   http://www.speedway-world.pl/i,read-312
- pogoda liniowa (od sezonu 24. będzie już aktywnie wpływać na nawierzchnię waszego toru). W związku z tym nawierzchnię będzie można zmieniać tylko od poniedziałku do czwartku w pierwszym tygodniu nowego sezonu.
W pomocy przy stadionie zaktualizowane zostało również ---->   http://www.speedway-world.pl/i,pomoc-2