Lista uczestników:
Grupa A
1. Przemysław Gromotka (Roko-Big Speedway LUBLIN)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82197
2. Renārs Petrovs (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81082
3. Norbert Tomtas (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82201
4. Rhys James (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81187
5. Haakan Lantz (Grom)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81084
6. Knut Puettner (Gryf Szczecin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81168
7. Miłosz Uliński (Wisła Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82195
8. Maksymilian Walerysiak (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81849
9. Janusz Mytko (StalRzeszówRacing)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81558
10. Antti Tiilikainen (DKŻ Unia Dębica)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81163
11. Roman Drost (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82196
12. Kacper Jatta (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82198
13. Kenni Dansgaard (Gryf Szczecin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81172
14. Bartosz Raiman (Kosmopolita GKM)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81132
15. Ķasts Viduskalns (Gryfy Skórka)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82233
16. Dante Brancasi (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81161
Grupa B
1. Jakub Kłakus (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82206
2. Kenneth Colding (Wisła Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82193
3. Artur Czyszpak (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82210
4. Roman Wystub (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81110
5. Roberts Logashin (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81289
6. Zygmunt Krociak (ZKS Huragan Tarnow)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81102
7. Johannes Lindemann (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82215
8. Mirosław Pućka (Gryfy Skórka)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81130
9. Vizibor Ladanyi (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81283
10. Pavel Barinka (Gryfy Skórka)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82230
11. Larry Grant (StalRzeszówRacing)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81147
12. Maciej Ochalski (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81128
13. Lasse Bjerre (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81176
14. Adelfo Bracci (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81531
15. Andrzej Mietz (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81116
16. Dominik Kieł (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81103
Grupa C
1. Alpertti Kilpeläinen (Wisła Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81199
2. Kamil Pruffer (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81118
3. Zajta Gyurcso (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82212
4. Franciszek Sakosik (StalRzeszówRacing)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82202
5. Wiktor Zgrajek (StalRzeszówRacing)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81140
6. Eemeli Olamo (StalRzeszówRacing)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81081
7. Eric Adams (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82232
8. Chick Salmon (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81167
9. Sebastian Pieniążek (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81123
10. Władysław Brand (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81104
11. Wacław Narodowski (Grom)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81099
12. Nick Johaung (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82214
13. Dionizy Zhangir (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82194
14. Morten Devald (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81174
15. Campbell Nivison (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81271
16. Jyri Säntti (Swiry Tarnow)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81306
Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C