Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Ikona wystawionego składu na 4mecz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Na pewno nie jeden z Was zapomniał wystawić skład na czwórmecz. Proponuję aby wzorem opcji: Najbliższe mecze w zakładce: Twoje najbliższe czwórmecze, widniała czerwona/zielona ikonka oznaczająca wystawiony skład na czwórmecz.

Przy okazji pytanie: czemu zrezygnowaliśmy z powiadomienia na 24h przed np. 4meczem o braku wystawionego składu?
Tak to jest bardzo uciążliwe!
Teraz jak wprowadzono, że skład wprowadza się nie w panelu rozwijanym tylko w całkiem nowym oknie, zrobiło się to mniej przejrzyste i nie zawsze się sprawdzi czy skład jest wystawiony czy nie. Takie powiadomienie było by bardzo pomocne.

Te powiadomienia też powinny wrócić, nie wiem kto w ogóle wpadł na pomysł, żeby je zlikwidować...
Zaczyna się nowy sezon, odświeżam temat.
Podbijam
napisane do Kuby
Czy kiedyś dojdziemy do tej innowacji? Przy okazji. Proponuję także aby była możliwość ustawienia składu domyślnego na czwórmecz i wgrania go tak jak na każdy mecz. Pozdrawiam i jeśli zainteresowanie tematem będzie takie jak zawsze to życzę WESOŁYCH ŚWIĄT (Bożego Narodzenia oczywiście)
Zrobicie coś w tym kierunku czy już temat zamieciony pod dywan?
Skład domyślny na czwórmecz Duży uśmiech Kosa pomysł
Dodana ikonka w czwórmeczach.
Brawo! Dziękujemy!
Ale błędnie, pomimo braku składów pokazuje na zielono że skład jest.
Poprawione, była mała literowka
Ja miałem odwrotną sytuację na dzisiejszy czwórmecz. Skład był wystawiony, a ikona paliła się na czerwono, ale było minęło Uśmiech reszta już działa poprawnie
Potwierdzam ! Działa! Super robota Uśmiech
A istnieje szansa na ten skład domyślny na czwormecze?
Stron: 1 2