Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: BRAK SPADKU W BIEGU
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ID Klubu: 12799
ID Zawodów: 610741
Link (do podstrony): http://www.speedway-world.pl/i,live-610741


Opis:

Brak spadków w 5 starcie u Per Broman w biegu 12! To nie pierwsza taka sytuacja, kiedyś się spotkałem z czymś podobnym, że zawodnik w którymś starcie miał lepszy czas niż w swoim pierwszym co jest niemożliwe na tym silniku! Ale pomyślałem, że przeciwnik nie naprawił motocykli wcześniej po pucharze tylko w trakcie meczu, w tej sytuacji jest to niemożliwe ! Zawodnik jak widać ma naprawiony motocykl co bieg, i nagle w 5 starcie, notuje taki sam czas jak w 1! Myślę, że jest to błąd silnika, jeszcze zapraszam rywala z baraży, do wypowiedzenia się na ten temat, co tam się stało Uśmiech    ale spadki co 0.15s średnio sugerują , że motocykl był nowy na każdy bieg, wiec niemozliwe jest poprawić się nagle miedzy 4, a 5 startem o 0.42s i uzyskać czas z 1 biegu! Przy stracie 15 punktów procentowych sprawności..
http://www.speedway-world.pl/i,live-610770

to moj mecz barazowy- ushakov w swoim czwartym starcie zrobil lepszy czas niz w pierwszym (ogolnie wydaje mi sie ze na ten czwarty start zmienilem mu motor ale garaz tego nie potwierdza tzn jeden moto ma z uzycie 3 biegi a drugi 5biegiow
ps. ogolnie ja nie widzialem wczesniej takiej sytuacji zeby zawodnik zrobil lepszy czas w ostatnim stacie niz w pierwszym- takze mysle ze ta sprawa powinna byc wyjasniona jakos
taka sytuacja prawdopodobnie mogla by miec miejsce gdyby zawodnik zaczal zawody juz na troche z uzytym sprzecie i na kstatni start mial nowke ze 100% ale to tylko moje przepiszczenia
Tak, ale to wtedy nie mógłby mieć naprawianych motocykli podczas zawodów, bo spadki nie wynosilyby 0.12s co bieg tylko znacznie więcej! Miej to na uwadze, jakby chcial mieć spadki 0.12s w 4 biegach i w 5 starcie lepszy czas musialby mieć 4 minimalnie zużyte motocykle i na 5 start naprawić jeden np. Nie wiem sam, zamieszcze komentarz do tego samego gracza,
OSA1973: nie ma żadnego błędu u broman cały sezon złe jeździłem w kwesti motorów wczoraj się dopiero połapałem ze tak trzeba robić zęby był efekt, takze nie wiem o co chodzi.



A na następny dzień facet pomimo straty sprawności jedzie jeszcze lepiej niz u mnie i to na gorszej nawierzchni ! Niech to ktoś sobie wyjaśni z GMa
trochę skupienia i doszedlem jak mój Ushakov jechal! swoj pierwszy start jechal na silniku ktory byl z uzyty po 4biegqch (dzien wczesniej mecz barazowy) Na drugi start zmieniłem mu silnik na nowy i wartość 100% i osiągnął czas o prawię sekundę szybszy niż swoim pierwszym starcie ( wcześniej za mocno skoncentrowałem się na pierwszym i ostatnim starcie i tego nie zauważyłem ) Więc trzeci start pojechał słabiej niż drugi czwarty start pojechał słabiej niż trzeci Al cały czas szybciej niż swój pierwszy bieg czyli ogólnie u mnie wszystko zostało rozwiązane
Perez, szkoda że nie używasz kropek lub przecinkow, bo nic nie rozumiem Smutny
przy niskim poborze energii, i słabych, bądź niepocelowanych silnikach w początkowych biegach, możliwe jest uzyskanie najlepszego czasu w 5 starcie
Arek a co sie stalo ze w nowszym watku dotyczacym rankingu stadionow nie odpowiedziales?
Każdy watek sprawdzamy, później dopiero odpowiadamy.

Odpowiedź już jest:
http://www.speedway-world.pl/forum/showt...7#pid83157