Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Ekstraliga
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Oki, dziękuje za pozwolenie.
Managerów nowo przybyłych do naszej ligi chciałbym poinformować, że w tym sezonie toczymy bój o silver Vipa na pol roku Uśmiech Wystarczy typować mecze jak tutaj wyżej Casa. Chciałbym zmienić trochę zasady żeby było ciekawiej Uśmiech A wiec oto one :
Wytypowanie prawidowego wyniku meczu - 10 pkt
Pomylenie się o +- 2 pkt - 7 pkt
Pomylenie się o +- 4 pkt - 5 pkt
Pomylenie się o +- 6 pkt - 4 pkt
Pomylenie się o +- 8 pkt - 3 pkt
Pomylenie się o +- 10 pkt - 2 pkt
Prawidłowe wytypowanie zwycięzcy meczu - 2 pkt

Asteck666

To i ja zatypuję:

KS Czorty Myślibórz - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 47:43
Nie znam siły Czortów, ale przyszedł do E-ligi bez straty punktów i mówicie ze jest mocny, to powiedzmy że wykorzysta atut własnego toru i wygra niewielką przewagą.
Victory Leszno - Paul- Wik 61:29
Tym razem Speed chyba nie będzie przepowiednią i zetrze wowi'ego na drobny mak.
Sparta Wrocław - ZKS Zdunek Rzeszów 52:38
Sothis też zacznie z grubej rury.
Ostrowskie Diabły - Lotos Gdańsk 44:46
Wydaje mi się że Casie może sie nie udać powstrzymać młodzieży Krzysia.
Demogorgon Wrocław - GRYFY Bydgoszcz 47:43
Stawiam na siebie, tylko dlatego że atutem będzie tor, ale na bonusa to będzie zdecydowanie za mało.
Wszyscy tak chwalicie moją młodzież, a się okaże że będą po 0 wozili Duży uśmiech
a to moja gazetka zapraszam do komentarzy

http://www.speedway-world.pl/i,gazetka-1-168

1. kolejka (2011-12-11)
KS Czorty Myślibórz 40:50 Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp.
Victory Leszno 60:30 Paul- Wik
Sparta Wrocław 55 : 35 ZKS Zdunek Rzeszów
Ostrowskie Diabły 42 : 48 Lotos Gdańsk
Demogorgon Wrocław 50 : 40 GRYFY Bydgoszcz
Gratki Speed kupna Sapeli Uśmiech Bedzie dawal rade, ale Bakule i Adamczykowi na 100% nie dorowna ;D
OTO moje typy do typera

KS Czorty Myślibórz 50:40 Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp.
Victory Leszno 57:33 Paul- Wik
Sparta Wrocław 53:37 ZKS Zdunek Rzeszów
Ostrowskie Diabły 46:44 Lotos Gdańsk
Demogorgon Wrocław 51:39 GRYFY Bydgoszcz
Dzięki Krzyś. No wiadomo że Adamczykowi i Bakue nie dorówna, mogę powiedzieć też że będzie słabszy za pewne od Kaczora i Bartnickiego też. Obecnie średnią ma mniejszą od wszystkich u mnie, a po obozach to jeszcze mu odstaną, ale myślę że da rade jeździć za pare punktów. W sumie jestem ciekaw czy przez to że Kris został zbanowany to czy Sapela miał treningi, bo wcześniej był najlepszym zawodnikiem Eligi, a teraz odstaje od np. Adamczyka o 2 punkty w śr. skili. A to jest dość dużo. No ale zobaczymy jak to będzie Duży uśmiech
miał siłe Język
Ja sobie kupilem Jaworskiego, ktory niegdys jezdzil u swk Uśmiech Przede wszystkim skusilo mnie jego ts, mysle ze ma jedno z lepszych w grze, a i pozostale skille nie sa zle, jednak niestety mam pewne przeczucia ze będzie on niewypałem. Z reszta nie kupiłem go za krocie, bo tylko 800k bodajże.

Apropos typera, fajną akcję zapoczątkował Mendzel, cieszy mnie to że ludzie z innych lig również typują Uśmiech Jak bedzie wiecej ludzi typowalo to podniose stawke na gold vipa na 6 miechow Uśmiech
Jak tam skoki po obozach ? Jestescie zadowoleni ?Uśmiech Ja tak srednio bo 2 +3 i 2 +2 czyi 50/50 Duży uśmiech
nieco lepper 9 x 3 , 4 x 2

edit: ale kolejne mogą być odwrotnie Niezdecydowany
6x +3 3x +2 1x +1 zobaczymy jak inne z naddatkow treningu wyjda...
To ja widze że to tyko u mnie tak kijowo sie rozlozylo ;/
KS Czorty Myślibórz vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 44-46
Victory Leszno vs Paul- Wik 70-20
Sparta Wrocław vs ZKS Zdunek Rzeszów 47-43
Ostrowskie Diabły vs Lotos Gdańsk 42-48
Demogorgon Wrocław vs GRYFY Bydgoszcz 50-40

Trudno mi obstawic 1 koejke, bo nie znam siły poszczególnych zespołów Oczko
2x +3 1x +2 ... skokow malo, ale od poniedziałku będzie spora ilość, więc za tydzień na mecz z Gryfami będę w lepszej sytuacji
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17