Lista uczestników:
Grupa A
1. Frĩdrihs Romash (Gryfy Skórka)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77640
2. Ryszard Cych (StalRzeszówRacing)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77730
3. Christopher Kilpatrick (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77642
4. Haakan Afraimsson (Husaria BERG Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77647
5. Bolesław Muszyński (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77658
6. Lukas Kolar (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77582
7. Władysław Cadrzyński (Husaria BERG Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77687
8. Daniel Oskolkov (Roko-Big Speedway LUBLIN)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78786
9. Sandor Nyilas (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77559
10. Magnus Ahlert (Wisła Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77646
11. Borys Fiodorow (Gryf Szczecin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77705
12. Oskar Derczyński (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78788
13. Adam Myszke (Gryf Szczecin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77684
14. Issac Hedvall (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77569
Grupa B
1. Łukasz Konofalski (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79614
2. Jan Referda (Wisła Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77748
3. Lukas Lastuwka (Gryf Szczecin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77611
4. Jimmy Wiggins (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81527
5. Cezary Glaziński (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78796
6. Euzebiusz Siódmiak (DKŻ Unia Dębica)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77813
7. Stefano Baldasso (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77634
8. Gennadij Vinokurov (Grom)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77577
9. Michał Szrajer (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78794
10. Sebastian Korzeniak (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77733
11. Danny Sammer (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78782
12. Radko Necid (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81514
13. Mieczysław Białach (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77576
Grupa C
1. Jurij Derbounov (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78282
2. Mohammad Adamson (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78288
3. Kamil Nedorost (Wisła Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77595
4. Markuss Mudretsov (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77618
5. Zsolt Kerekes (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77612
6. Rostislav Michalek (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77596
7. Zygmunt Plata (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77725
8. Joerg Baumann (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77620
9. Jonathan Greenaway (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77580
10. Patric Cadima (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79608
11. Sławomir Osłowski (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78781
12. Zbigniew Minicz (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78801
13. Robert Witke (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77671
Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C