Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd ... w naliczaniu dni treningowych po weekendzie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ID Klubu: 8937
ID Zawodów:
Link (do podstrony):
ID Ligi:
Zrzut ekranu:

Opis: 
po dwoch zawodnikach jestem pewien ze nie dodalo mi dwoch dni treningowych ale mysle ze dotyczy to wszysykich ktorzy jechali w niedziele w meczu ligowym 
moj zawodnik Gagulka ma w kondycji ma 1/25 a skoku nie bylo!
wiec powinien miec 2/25 lub w przypadku 1/25 powinien miec skok!
ps. lampinen w piatek brakowalo mu jednego dnia do skoku i po weekendzie skok mial ale ma 0/22
Powiadasz że Gagułka skoku nie miał no bo niby z jakiej racji miał mieć skok ?!
Skoro na dzień 8 marca jego dni treningowe wyglądały tak
Siła 23
Technika 1
Prowadzenie 0
Start 23
Kondycja 0

W niedzielę 10 marca natomiast jego dni treningowe po zaliczeniu meczu ligowe wyglądały tak :
Siła 23
Technika 1
Prowadzenie 0
Start 24
Kondycja 0
Jak widać dostał 1 dzień za mecz ligowy. Przypominam że za mecz ligowy dzień treningu dodawany jest w chwili rozpoczęcia spotkania.

A stan z 11 marca wyglądał tak:
Siła 23
Technika 1
Prowadzenie 0
Start 24
Kondycja 1
Dostał jeden dzień treningu do kondycji czyli się zgadza. Czyli jakim cudem miał mieć skok kondycji skoro wcześniej miał 0 dni przetrenowanych  ?



Kolejny zawodnik Lampinen w stan dni treningowych na piątek 8 marca:
Siła 20/22
Technika 13
Prowadzenie 19
Start 0
Kondycja 2

W niedzielę 10 marca dostał za mecz ligowy jeden dzień w treningu do Siły i miał 21/22

W poniedziałek 11 marca zanotował skok siły +3 i miał w treningu 0/22

Nie wiem kiedy Ty sprawdzałeś to ale przypuszczam że nie w piątek tylko w niedzielę i już po meczu ligowym zapewne.
nie pamietam kiedy sprawdzalem ale... bylem pewien ze dostaje sie dwa dni w poniedzialek! takze bylo tak jak piszesz ze musialem sprawdzic w niedziele i liczylem na plus 2 dni!
dzieki bardzo za ogarniwcie tematu!
ps. temat do zamkniecia!
tylko jeszcze jedno pytanko? koedy w niedziele dostaja ten jeden dzien treningu? od razu po meczu czy jest jakas godzina ustalona dla wszystkich?
Zawodnik który jest wystawiony w składzie na mecz ligowy otrzymuje w chwili jego rozpoczęcia dodatkowy jeden dzień treningu (wyjątek stanowi sytuacja, gdy umiejętność zawodnika =100 i ustawiony jest trening właśnie tej umiejętności)
ta moc przekazu wyglada jakby bylo to gdzies juz napisane Uśmiech no ale nie doczytalem tego teraz jestem modrzejszy! dzieki
Jest napisane w pomocy Trening i XP
http://www.speedway-world.pl/i,pomoc-7
Temat zamykam skoro wszystko zostało wyjaśnione Oczko