Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Profil drużyny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dobra znów odgrzewam kotleta Smutny

 Wchodząc na profil jakiejś drużyny widzimy medale z informacją dla daltonistów, bo jak nazwać fakt że złoto jest zawsze z 1, srebro z 2 a brąz z 3. Po co to?
[img][Obrazek: nd7ivd54dsji_t.jpg][/img]
Nic nie wiemy, a złośliwi napiszą, by najechać ikoną myszki na medal i wszystko widać. Taaa szczególnie w smartfonie  Język  Niektórzy mają dwadzieścia medali, dzięki wojażą między 2 a 4 ligą i lubią kolekcjonować medale więc będą przeciwni. 
 Ja patrząc przez pryzmat gry , uważam że profil drużyny jest nie czytelny. 
 A teraz:
[Obrazek: 3a1tibr8v6i0_t.jpg]

 Wszystko bardziej czytelne, jednym rzytem oka widzę co drużyna zdobyła. Także są informacje o pucharze gry oraz indy medalach. Dlatego myślę by w SW także jakoś to lepiej zoorganizować.

  P.S 
1. Chciałym sobie zobaczyć kto  wygrał dwa sezony temu IMSJ, jak mam tego dokonać?
2.  Jak zobaczyć kto wygrywał w poszczególnych sezonach puchar gry?
Pomysł dobry. Ja bym go ulepszył nieco, żeby aby nie zagracać sobie profilu. Zrobić zakładkę po lewej stronie w navi pod nazwą Osiągnięcia/ Osiągnięcia Drużyny i tam wpakować po kolei każdy sezon, począwszy od tego w którym założono drużynę. I tam dać np belkę "Sezon 23" i tam pod spodem Drużynowe Zwycięstwa, Indywidualne zwycięstwa itd. Pod tym galerię sław ( i tam każdy może sobie dać swojego zawodnika). A obok po prawej stronie statystykę zdobytych medali i pucharów za wszystkie przetrwane sezony w grze. Uśmiech
zdecydowanie przyklad z sm lepiej sie prezentuje a przedewszytskim przejrzysciej i mi tez brakuje medali za osiagniecia indywidualne!
juz o histori zawodow typu imkj lub puchar nie wspominajac