Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Nowi zawodnicy FFP i personel
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdy widzę co jest na LT to aż mnie ciarki przechodzą. Co prawda, ja akurat skorzystałem z tego faktu (tragedii) i moi juniorzy sprzedali się za zawrotne pieniądze aleeeee..... miałem ich sporo już przed transferami.

Mam taka propozycje:
Proszę stworzyć „nowych” zawodników na LT - bez historii. Powiedzmy ze 100-200 nazwisk. Zapotrzebowanie należy zbadać.
Niech to będą zawodnicy w całym przedziale wiekowym od 16 do 36. Niech maja sensowny poziom skilla i xp na dany wiek oczywiście w widełkach (wcale nie aż takich małych) Wiadomo jedni gorsi drudzy lepsi.

Wg mnie spowoduje to :
-odpływ kasy od najbogatszych którzy jak ja maja jej po prostu za dużo i nie ma co z nią zrobić, a przecież nikt jej nie dostanie.
-możliwość realnego wzmocnienia się dla wielu graczy na odpowiedni poziom - bogatsi wydają fortuny na najlepszych biedniejsi biorą tych niezłych ale za sporo mniejsze pieniądze itp
- ruszy grę przynajmniej na jakiś czas bo coś ciekawego będzie się działo i to dla wielu graczy.
-gdyby zrobic to w „transzach” po X zawodników dziennie wydłużyłoby to okres zainteresowania ale to zostawiam do decyzji szefostwa

Chciałbym likwidacji FFP. Ma ona sens tylko przy zaawansowanych budżetach którego w naszej grze nie ma, wiec to dodatkowy wpływ który z kasy która powinna wg mnie znikać na podatki itp (jak w ZUS US itp)


Personel.... tyle o nim było mowy a tu nic.
żeby rynek rozruszać można zrobić okna transferowe które naprawdę przemyślane mogły by być fajne ale nie chce mi się rozpisywać wszystkiego skoro mało kto jeszcze coś robi w tej grze SM już umarł śmiercią naturalną tutaj jeszcze trochę się potoczy ale gra aby była atrakcyjna musiała by się cały czas rozwijać fajną opcją by było coś takiego jak jest w hattricku że jak masz supportera to możesz mieć drugą drużynę w innym kraju powiedzmy że tutaj robimy teraz ligę angielską i szwedzką gdzie wszyscy startują od zera i ogólnie jest przeznaczona dla anglików i szwedów oraz powiedzmy robisz jakiegoś super vipa dzięki któremu możesz prowadzić drużynę jedną w PL i drugą w UK lub Szwecji z jednego konta oczywiście zakaz transferów między drużynami