Lista uczestników
Grupa A:
01. Noah Oldbury (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82842
02. Bastian Juptner (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82584
03. Ivan Verratti (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82802
04. Bolesław Terlega (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82731
05. Karol Foltyna (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82827
06. Zsolt Ladanyi (DKŻ Unia Dębica)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82722
07. Vladimir Rolinek (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84050
08. Craig Hagen (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84051
09. Mattias Fekade (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82858
10. Grzegorz Wadach (STAL GORZOW) http:www.speedway-world.pl/i,zobacz-82835
11. Kai Laukkanen (Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82587
12. Sergiusz Puzanov (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82861
13. Corrado Dingiullo (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84053
14. Kennet Hedberg (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84276
Grupa B:
01. Roland Gaspar (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82829
02. Boriss Karde (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83855
03. Fabian Mardyło (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83434
04. Christer Eng (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84059
05. Pēteris Vāsulis (Gryf Szczecin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82803
06. Alessio Elba (Gryf Szczecin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82869
07. Jiri Rużiczka (Falubaz Bournemouth)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83298
08. Conny Revahl (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82721
09. Bogusław Marasiński (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84039
10. Tommy Priegel (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82610
11. Przemysław Czernis (Grom)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82822
12. Victor Hackworth (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82593
13. Tero Niemi (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85785
Grupa C:
01. Rihards Drenin (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84035
02. Aapeli Aho (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82813
03. Petri Pesälä (DKŻ Unia Dębica)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82672
04. Lucjan Gierchatowski (Falubaz Bournemouth)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83422
05. Tomasz Kiełbasa (Gryfy Skórka)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82630
06. Arvid Raita (RAM Stal VanPur Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82691
07. Imre Veres (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82886
08. Jan Heppner (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82872
09. Gary Wiggins (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82618
10. Kalervo Virta (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82831
11. Michal Manzel (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82732
12. Rickard Jansson (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83303
13. Waldemar Pyra (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85790
Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C