Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 4 liga gr 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wpisujcie tutaj swoje opinie odnośnie naszej grupy męczy cele na sezon itd pzdr
Witam grupę uważam za średnia lub słaba patrząc po składach drużyn na dzień dzisiejszy ale to dobrze bo mecze powinny być wyrównane jeżeli będziemy online
Mój cel awans do 3 ligi (w poprzednim sezonie 5 kolejek przed końcem   ob
liczyłem że i tak go nie będzie) także teraz tylko awans każda inna opcja równa się nie zrealizowany cel. Mój skład wyżej niż średni jest potencjał na 2-3 sezony czyli awans i utrzymanie 3 liga czyli 5 mocnych seniorów zabardzo dobrymi siłami i średnim XP ok 65- 70 dwóch w rezerwie z wysokim slilem ale XP 40-50  2 mocnych juniorów. Cel awans  fundusze mocno na zielono i ciągle rozbudowa infrastruktury stadionu. Kilku porządnych młodych na sprzedaż. Wychowankowie na teraz to dno. Pzdr oceniając mecz 1 kolejki porażka brak składu przeciwnika 00000 przyjemności z gry lepiej przegrać po walce online niż wygrać 0:75 żenada. Pzdr
Tak wyglądają mecze offline http://www.speedway-world.pl/i,live-632828 niestety nie mogłem być online poprosiłem o zmianę godziny z negatywnym rezultatem. W skrucie brak naprawy motoru brak rezerwy zwykłej sprawił że ostatnie 3 biegi poszły 5:1 do tyłu i po meczu. 000 satysfakcji z meczu myślę że poszło by w przeciwna stronę gdyby czas pozwolił być online ale gratulacje