U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików
Rozpoczynamy nowy sezon
Turniej rozgrywany jest w soboty.
1. Start eliminacji 31.08.2019r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Lista uczestników
Grupa A:
01. Bogusław Rzeźnikowski (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87169
02. Karol Gęsior (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87268
03. Robert Pająkiewicz (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87238
04. Krister Barfoed (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87097
05. Bradley Pickard (Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87133
06. Nicodemo Bracci (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
07. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
08. Mirosław Zychalak (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
09. Damon Kirton (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87116
Grupa B:
01. Tomasz Chlebos (SC Gdynia)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87285
02. Zdzisław Jaworek (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87191
03. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
04. Witold Jaruszek (Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87147
05. Sylwester Demski (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87274
06. Milton Temple (RAM Stal VanPur Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
07. Franco Bodogai (RAM Stal VanPur Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
08. Rafał Szwerc (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
09. Jens Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
Awans do półfinałów uzyskają wszyscy
Tabele fazy eliminacyjnej:
Lista uczestników półfinałów
Grupa C:
01. Bradley Pickard (Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87133
02. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
03. Nicodemo Bracci (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
04. Bogusław Rzeźnikowski (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87169
05. Karol Gęsior (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87268
06. Jens Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
07. Milton Temple (RAM Stal VanPur Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
08. Zdzisław Jaworek (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87191
09. Rafał Szwerc (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
Grupa D:
01. Robert Pająkiewicz (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87238
02. Krister Barfoed (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87097
03. Mirosław Zychalak (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
04. Damon Kirton (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87116
05. Tomasz Chlebos (SC Gdynia)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87285
06. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
07. Witold Jaruszek (Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87147
08. Sylwester Demski (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87274
09. Franco Bodogai (RAM Stal VanPur Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach C-D
Wyniki końcowe fazy półfinałowej:
Lista finalistów:
01. Bradley Pickard (Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87133
02. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
03. Nicodemo Bracci (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
04. Bogusław Rzeźnikowski (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87169
05. Jens Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
06. Milton Temple (RAM Stal VanPur Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
07. Zdzisław Jaworek (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87191
08. Rafał Szwerc (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
09. Krister Barfoed (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87097
10. Mirosław Zychalak (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
11. Damon Kirton (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87116
12. Tomasz Chlebos (SC Gdynia)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87285
13. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
14. Witold Jaruszek (Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87147
15. Sylwester Demski (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87274
16. Franco Bodogai (RAM Stal VanPur Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
R1. Karol Gęsior (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87268
R2. Robert Pająkiewicz (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87238
Wyniki końcowe fazy finałowej U16
Gratulacje dla medalistów, podziękowania dla wszystkich uczestników.
Nagrody zbiorczo z LN i PJ, po zakończeniu tych ostatnich rozgrywek.
Zapisy na kolejną edycję po aktualizacji wieku.