U20 Złoty Kask
Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.
Zasady są proste:
1. Start eliminacji 14.12.2019r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych (rozwiązanie testowe)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Lista uczestników:
Grupa A:
01. Rugacs Gaspar (SC Gdynia)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83365
02. Mattias Fekade (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82858
03. Victor Hackworth (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82593
04. Boriss Karde (Wewrewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83855
05. Noah Oldbury (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82842
06. Fabian Mardyło (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83434
07. Kai Laukkanen (TKKF Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82587
08. Christer Eng (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84059
09. Sebastian Koptoń (Husaria BERG Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83316
10. Aapeli Aho (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82813
11. Bogusław Marasiński (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84039
12. Sven Mortensen (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82676
13. Corrado Dingiullo (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84053
14. Craig Hagen (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84051
15. Robert Porwisiak (Czechówka Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82696
16. Kennet Hedberg (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84276
Grupa B:
01. Rihards Drenin (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84035
02. Jędrzej Wiechczyński (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82612
03. Vladimir Rolinek (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84050
04. Rickard Jansson (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83303
05. Petri Pesälä (DKŻ Unia Dębica)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82672
06. Zsolt Ladanyi (DKŻ Unia Dębica)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82722
07. Jan Heppner (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82872
08. Karol Foltyna (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82827
09. Conny Revahl (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82721
10. Imre Veres (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82886
11. Kalervo Virta (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82831
12. Klavs Riekstins (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82601
13. Gary Wiggins (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82618
14. Christian Macrossan (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82800
15. Roland Gaspar (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82829
16. Waldemar Pyra (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85790
Awans do półfinałów uzyskają wszyscy
Tabele fazy eliminacyjnej:
Lista uczestników:
Grupa C:
01. Christer Eng (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84059
02. Bogusław Marasiński (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84039
03. Corrado Dingiullo (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84053
04. Sven Mortensen (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82676
05. Sebastian Koptoń (Husaria BERG Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83316
06. Mattias Fekade (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82858
07. Kennet Hedberg (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84276
08. Rugacs Gaspar (SC Gdynia)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83365
09. Gary Wiggins (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82618
10. Jędrzej Wiechczyński (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82612
11. Conny Revahl (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82721
12. Klavs Riekstins (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82601
13. Christian Macrossan (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82800
14. Zsolt Ladanyi (DKŻ Unia Dębica)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82722
15. Karol Foltyna (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82827
16. Petri Pesälä (DKŻ Unia Dębica)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82672
Grupa D:
01. Victor Hackworth (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82593
02. Boriss Karde (Wewrewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83855
03. Noah Oldbury (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82842
04. Fabian Mardyło (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83434
05. Kai Laukkanen (TKKF Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82587
06. Aapeli Aho (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82813
07. Craig Hagen (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84051
08. Robert Porwisiak (Czechówka Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82696
09. Rihards Drenin (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84035
10. Vladimir Rolinek (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84050
11. Rickard Jansson (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83303
12. Jan Heppner (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82872
13. Imre Veres (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82886
14. Kalervo Virta (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82831
15. Roland Gaspar (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82829
16. Waldemar Pyra (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85790
Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach C-D
Wyniki fazy półfinałowej:
Lista finalistów:
01. Christer Eng (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84059
02. Bogusław Marasiński (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84039
03. Corrado Dingiullo (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84053
04. Sven Mortensen (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82676
05. Sebastian Koptoń (Husaria BERG Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83316
06. Gary Wiggins (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82618
07. Jędrzej Wiechczyński (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82612
08. Conny Revahl (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82721
09. Boriss Karde (Wewrewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83855
10. Fabian Mardyło (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83434
11. Kai Laukkanen (TKKF Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82587
12. Craig Hagen (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84051
13. Robert Porwisiak (Czechówka Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82696
14. Rihards Drenin (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84035
15. Vladimir Rolinek (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84050
16. Rickard Jansson (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83303
R1. Klavs Riekstins (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82601
R2. Imre Veres (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82886
Gratulacje dla najlepszych, podziękowania za udział dla wszystkich uczestników!
Nagrody wkrótce, zbiorczo z LN i PJ.
Już teraz zapraszam do zapisów na kolejny sezon, które wystartują po aktualizacji wieku.