2020-03-11, 13:01:08
Zasady rozgrywek DLSW
1. Organizatorzy turnieju :
- kropek81
2. Forma rozgrywek :
Turniej rozgrywany w formie sparingów w każdy wtorek.
Mecze można przekładać na inne terminy po uzgodnieniu z przeciwnikiem i poinformowaniu organizatora o takiej sytuacji na forum lub PW.
3. Schemat turnieju.
1 Liga 8 zespołów (mecz + rewanż)
2 Liga :
Gr A 6 zespołów (mecz+ rewanż)
Gr B 5 zespołów (mecz + rewanż)
Play-Off (mecz + rewanż)
Półfinały
I . 1msc Gr A- 2 msc Gr B
II. 1 msc Gr B- 2msc Gr A
Finał
Zwycięzca I - Zwycięzca II
Mecz o 3 miejsce
Przegrany I - Przegrany II
mecz o 5 miejsce
3 drużyna Gr A- 3 drużyna Gr B
mecz o 7 miejsce
4 drużyna Gr A - 4 drużyna Gr B
mecz o 9 miejsce
5 drużyna Gr A - 5 drużyna Gr B
7 i 8 zespół 1 Ligi - spadek do 2 Ligi
Drużyny jadące w finale Play-Off 2 Ligi - awans do 1 Ligi
4. Punktacja :
Zwycięstwo - 2 pkt,
Remis - 1 pkt,
Porażka - 0 pkt,
Bonus - 1 pkt,
Przy równej ilości dużych pkt wyższe miejsce w tabeli ma drużyna lepsza w dwu meczu a jeżeli i tutaj mamy remis to liczą się małe pkt a później bonusy wygrane mecze i remisy.
5. Kary :
3x WO - ostrzeżenie i odjęcie 3 pkt,
5x WO - wykluczenie z turnieju,
Nie przyjęcie zaproszenia na mecz przez przeciwnika i zgłoszenie organizatorowi o tym fakcie zaliczone jest jako WO (40:0) na korzyść teamu który wysłał zaproszenie.
Niezorganizowanie meczu przez obie drużyny uznane zostanie jako obustronne WO (0:0 bez pkt).
Do wysyłania zaproszeń na mecz są zobligowani zarówno gospodarze jak i goście danego meczu.
6. Lista startowa :
1 Liga
1. Ahtung SC --> http://www.speedway-world.pl/i,team-3341
2. ŻKS Radlin - http://www.speedway-world.pl/i,team-5884
3. Werewolves SG - http://www.speedway-world.pl/i,team-4199
4. Club Red Rabbit --> http://www.speedway-world.pl/i,team-4783
5. Stal Gorzów - http://www.speedway-world.pl/i,team-13097
6. Speed Hunters - http://www.speedway-world.pl/i,team-10393
7. KS Wieliczka - http://www.speedway-world.pl/i,team-10854
8. NZŻ Hard Crocodile Niedobczyce - http://www.speedway-world.pl/i,team-11086
2 Liga Gr A
1. 2012 - http://www.speedway-world.pl/i,team-1041
2. PKŻ Spartakus Lubań - http://www.speedway-world.pl/i,team-7246
3. KS ROW Rybnik - http://www.speedway-world.pl/i,team-9218
4. K.S. Serce Radlin - http://www.speedway-world.pl/i,team-3841
5. SC Knivsta - https://www.speedway-world.pl/i,team-13352
6. GKM Stockholm - https://www.speedway-world.pl/i,team-11499
2 Liga Gr B
1. Tarnowskie Jaskółki - http://www.speedway-world.pl/i,team-10859
2. Arjuma Golub Dobrzyń - http://www.speedway-world.pl/i,team-11710
3. SC Gdynia - http://www.speedway-world.pl/i,team-13142
4. RAM Stal VanPur Rzeszów - https://www.speedway-world.pl/i,team-11943
5. Drapieżniki z Kraka - https://www.speedway-world.pl/i,team-10858
Wszystkie problemy i pytania proszę wysyłać do organizatora.
Nie ma problemu którego nie można by było rozwiązać