2020-06-26, 09:41:50
Zasady rozgrywek DLSW
1. Organizatorzy turnieju :
- kropek81
2. Forma rozgrywek :
Turniej rozgrywany w formie sparingów w każdy wtorek.
Mecze można przekładać na inne terminy po uzgodnieniu z przeciwnikiem i poinformowaniu organizatora o takiej sytuacji na forum lub PW.
3. Schemat turnieju.
1 Liga 8 zespołów (mecz + rewanż)
7 i 8 zespół spadek
2 Liga 1 Faza Turnieju :
Gr A 6 zespołów (mecz+ rewanż)
Gr B 5 zespołów (mecz + rewanż)
2 Liga Play-Off
Podział na 3 grupy ( 3 kolejki )
Każdy z każdym gdzie gospodarzem będzie zespół z lepszym bilansem z pierwszej fazy turnieju.
Grupa o awans ( 1 i 2 zespół z gr A i gr B)
Grupa o miejsca 5-8 ( 3 i 4 zespół z gr A i gr B)
Grupa o miejsca 9-11 ( 5 i 6 zespół z gr A i gr B)
4. Punktacja :
Zwycięstwo - 2 pkt,
Remis - 1 pkt,
Porażka - 0 pkt,
Bonus - 1 pkt,
Przy równej ilości dużych pkt wyższe miejsce w tabeli ma drużyna lepsza w dwu meczu a jeżeli i tutaj mamy remis to liczą się małe pkt a później bonusy wygrane mecze i remisy.
5. Kary :
3x WO - ostrzeżenie i odjęcie 3 pkt,
5x WO - wykluczenie z turnieju,
Nie przyjęcie zaproszenia na mecz przez przeciwnika i zgłoszenie organizatorowi o tym fakcie zaliczone jest jako WO (40:0) na korzyść teamu który wysłał zaproszenie.
Niezorganizowanie meczu przez obie drużyny uznane zostanie jako obustronne WO (0:0 bez pkt).
Do wysyłania zaproszeń na mecz są zobligowani zarówno gospodarze jak i goście danego meczu.
6. Lista startowa :
1 LIGA
1. Ahtung SC --> http://www.speedway-world.pl/i,team-3341
2. Stal Gorzów - http://www.speedway-world.pl/i,team-13097
3. ŻKS Radlin - http://www.speedway-world.pl/i,team-5884
4. Club Red Rabbit --> http://www.speedway-world.pl/i,team-4783
5. Speed Hunters - http://www.speedway-world.pl/i,team-10393
6. KS Wieliczka - http://www.speedway-world.pl/i,team-10854
7. 2012 - http://www.speedway-world.pl/i,team-1041
8. Tarnowskie Jaskółki - http://www.speedway-world.pl/i,team-10859
2 LIGA Gr A
1. NZŻ Hard Crocodile Niedobczyce - http://www.speedway-world.pl/i,team-11086
2. PKŻ Spartakus Lubań - http://www.speedway-world.pl/i,team-7246
3. Stal Sequentjal One Rzeszów - https://www.speedway-world.pl/i,team-11943
4. Drapieżniki z Kraka - https://www.speedway-world.pl/i,team-10858
5. K.S. Serce Radlin - http://www.speedway-world.pl/i,team-3841
6. SC Knivsta - https://www.speedway-world.pl/i,team-13352
2 LIGA Gr B
1. Werewolves SG - http://www.speedway-world.pl/i,team-4199
2. Arjuma Golub Dobrzyń - http://www.speedway-world.pl/i,team-11710
3. GKM Stockholm - https://www.speedway-world.pl/i,team-11499
4. SC Gdynia - http://www.speedway-world.pl/i,team-13142
5. FC BROWAR WITNICA http://www.speedway-world.pl/i,team-13333
Wszystkie problemy i pytania proszę wysyłać do organizatora.
Nie ma problemu którego nie można by było rozwiązać