U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów
Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.
Zasady są proste:
1. Start eliminacji 11.07.2020r.
2. Rozgrywamy dwie serie półfinałowe (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Lista uczestników
Grupa A
01. Mirosław Lelowski (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84268
02. Lukas Rilke (TKKF Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
03. Radim Vrbata (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84398
04. Fabian Kirton (SC Knivsta)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84316
05. Eetu Multala (TKKF Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
06. Cyriak Belikov (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
07. Ricky Melander (KS ROW RYBNIK)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89757
08. Kamil Rolinek (SC Knivsta)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88023
09. Mieczysław Buć (Czechówka Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85035
10. Josh Battelle (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
11. Sebastion Moysey (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84381
12. Ivo Hoffmann (ARJUMA Golub-Dobrzyn)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
13. Scott Ifill (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84300
14. Leins Emerson (ARJUMA Golub-Dobrzyn)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84257
15. Vladimir Benda (KS ROW RYBNIK)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89963
16. Franco Mattioli (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84351
Grupa B
01. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360
02. Leonid Vinogradov (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85363
03. Roman Gazdarov (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84314
04. Jofe Dixon (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
05. Lew Samsonowicz (FC BROWAR WITNICA)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89027
06. Aapo Maatta (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84331
07. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
08. Wojciech Pielak (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85378
09. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszow)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
10. Kenneth Kanne (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393
11. Andris Bumanis (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356
12. Marton Ocskay (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84421
13. Przemyslaw Przekowiak (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84458
14. Mirosław Lakomski (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87196
15. Rafał Słuszczak (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85380
16. Isaac Hedley (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
Awans do półfinałów uzyskają wszyscy
Wyniki fazy eliminacyjnej:
Lista uczestników półfinałów
Grupa C
01. Ivo Hoffmann (ARJUMA Golub-Dobrzyn)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
02. Eetu Multala (TKKF Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
03. Cyriak Belikov (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
04. Sebastion Moysey (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84381
05. Vladimir Benda (KS ROW RYBNIK)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89963
06. Kamil Rolinek (SC Knivsta)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88023
07. Mirosław Lelowski (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84268
08. Fabian Kirton (SC Knivsta)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84316
09. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360
10. Jofe Dixon (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
11. Marton Ocskay (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84421
12. Roman Gazdarov (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84314
13. Kenneth Kanne (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393
14. Isaac Hedley (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
15. Andris Bumanis (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356
Grupa D
01. Lukas Rilke (TKKF Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
02. Radim Vrbata (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84398
03. Ricky Melander (KS ROW RYBNIK)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89757
04. Mieczysław Buć (Czechówka Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85035
05. Josh Battelle (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
06. Scott Ifill (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84300
07. Leins Emerson (ARJUMA Golub-Dobrzyn)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84257
08. Franco Mattioli (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84351
09. Leonid Vinogradov (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85363
10. Aapo Maatta (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84331
11. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
12. Wojciech Pielak (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85378
13. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszow)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
14. Przemyslaw Przekowiak (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84458
15. Mirosław Lakomski (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87196
16. Rafał Słuszczak (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85380
Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach C-D
Lista finalistów:
01. Ivo Hoffmann (ARJUMA Golub-Dobrzyn)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
02. Eetu Multala (TKKF Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
03. Cyriak Belikov (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
04. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360
05. Jofe Dixon (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
06. Marton Ocskay (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84421
07. Roman Gazdarov (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84314
08. Isaac Hedley (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
09. Lukas Rilke (TKKF Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
10. Radim Vrbata (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84398
11. Josh Battelle (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
12. Scott Ifill (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84300
13. Leins Emerson (ARJUMA Golub-Dobrzyn)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84257
14. Franco Mattioli (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84351
15. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszow)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
16. Rafał Słuszczak (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85380
R1. Vladimir Benda (KS ROW RYBNIK)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89963
R2. Wojciech Pielak (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85378
Wyniki końcowe fazy finałowej
Gratulacje dla najlepszych, podziękowania za udział dla wszystkich uczestników!
Nagrody wkrótce, zbiorczo z LN i PJ.
Już teraz zapraszam do zapisów na kolejny sezon, które wystartują po aktualizacji wieku.