Zapisy na pierwszy sezon Ligi Młodzików
1.
Zawody rozgrywane są w piątki w postaci czwórmeczów zawodników do 18 lat. Planowany start turnieju 16.10.2020r.
2.
Organizator danej kolejki jest zobowiązany zorganizować turniej i wysłać zaproszenia zespołom najpóźniej do wtorku poprzedzającego daną kolejkę.
3.
Po założeniu czwórmeczu, gospodarz zamieszcza na forum link do niego.
Brak organizacji czwórmeczu będzie skutkował zerowym dorobkiem punktowym gospodarza, a pozostałe drużyny solidarnie po 40 punktów.
4.
Punktacja:
wygrana w czwórmeczu - 3 pkt
II miejsce - 2 pkt
III miejsce - 1 pkt
IV miejsce - 0 pkt
5.
System Rozgrywek:
ELIMINACJE - 4 grupy po 8 drużyn - 4 kolejki, każdy będzie organizatorem jednego turnieju.
Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy przechodzą do półfinałów, dwie kolejne jadą o miejsca 9-16, dwie kolejne o miejsca 17-24 i kolejne o miejsca 25-...
Ranking drużyn przed rozstawieniem grup będzie ustalany na podstawie sumy pięciu najlepszych XP w danej drużynie (oczywiście tylko zawodnicy do lat 18) na dzień 13.10.2020 lub wcześniej, jeżeli szybciej będzie komplet zgłoszeń (32 zespoły).
PÓŁFINAŁY - 8 drużyn jedzie 4 rundy, każdy będzie organizatorem jednego turnieju.
Podobnie w walce o miejsca 9-16, 17-24 oraz 25-...
WIELKI FINAŁ - Dwa czwórmecze dla najlepszych 4 drużyn z półfinału.
Pierwszy czwórmecz organizuje druga drużyna z półfinału a drugi czwórmecz będzie organizowany przez zwycięzcę półfinału.
Będą też finały o miejsca 5-8, 9-12, 13-16, 17-20, 21-24, 25-28, 29-32 (jeden czwórmecz u wyżej sklasyfikowanej drużyny w półfinale).
6.
Weryfikacja wyników czwórmeczy:
- Zasady punktacji
*** zawodnicy w wieku 16-18 - ich dorobek punktowy stanowi dorobek meczowy,
*** zawodnicy powyżej 18 lat, ich punkty nie są wliczane do dorobku drużyny, ponadto zostaną dodane ekipom, których zawodnicy przyjechali za zawodnikiem starszym.
7.
W przypadku, kiedy drużyny mają taką samą ilość punktów, o kolejności miejsc decyduje liczba punktów najlepszych zawodników drużyn.
8.
Nagrody (tutaj podziękowania dla ADM_Henrik oraz GM_Kuba):
1 miejsce - VIP na 30 dni
2 miejsce - VIP na 15 dni
Tabela rozstawienia:
I schemat rozstawienia (czyli jak były przydzielane drużyny do poszczególnych grup):
Dotychczasowe wyniki:
ELIMINACJE:
I runda - 16.10
Grupa A GKM Stockholm -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85427 (rozegrany 13.11)
Stal-Browar Bialcz -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85057
Grupa B Husaria BERG Rzeszow -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85116
Polonia Pila -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85127
Grupa C SC Knivsta -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85074
FC BROWAR WITNICA -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85086 (zastępstwo, organizator : 2012).
Grupa D Club Red Rabbit -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85046
TKKF Siekacze Gniezno -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85034
II runda - 23.10
Grupa A Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85224
ARJUMA Golub-Dobrzyn -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85048
Grupa B SC Gdynia -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85041
Kosmopolita GKM -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85085
Grupa C Joker Bydgoszcz -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85101
ZKS Huragan Tarnów -> https://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85043
Grupa D PIECHRybnik -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85059
GKM 1979 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85087
III runda - 30.10
Grupa A STAL GORZOW -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85163
Pomorzanin Toruń -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85049
Grupa B Grupa Azoty Huragan Tarnów -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85146
Drużyna -> https://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85044
Grupa C 2012 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85244 ((zastępstwo, organizator : FC BROWAR WITNICA).
GKM Grudziądz (Prezes) -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85033
Grupa D NZŻ Hard Crocodile Niedobczyce -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85249
Ahtung SC -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85363
IV runda - 06.11
Grupa A TARZAN`S TEAM TARNÓW -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85417
ROW -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85105
Grupa B GKM Grudziądz (GKM) -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85499
Świry Tarnów -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85416
Grupa C ROW RYBNIK -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85050
ŻKS Radlin -> https://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85276
Grupa D Orzełek Łódź -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85047
ASTECK Zielona Góra -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85340
TURNIEJE PÓŁFINAŁOWE:
I runda - 20.11
o miejsca 1-8 GKM Grudziądz (GKM) -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85734
GKM Grudziądz (Prezes) -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85735
o miejsca 9-16 Kosmopolita GKM -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85814
ZKS Huragan Tarnów -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85744
o miejsca 17-24 Drużyna -> https://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85740
FC BROWAR WITNICA -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85727
o miejsca 25-32 GKM Stockholm -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85798
2012 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85837 (gospodarz Achtung SC za 2012)
II runda - 27.11
o miejsca 1-8 Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85733
ASTECK Zielona Góra -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85883
o miejsca 9-16 ARJUMA Golub-Dobrzyn -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85772
TKKF Siekacze Gniezno -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85726
o miejsca 17-24 STAL GORZOW -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85801
Club Red Rabbit -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85969
o miejsca 25-32 GKM Stockholm -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85973
Ahtung SC -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85839
III runda - 04.12
o miejsca 1-8 ROW -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85836
Husaria BERG Rzeszow -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-86097
o miejsca 9-16 TARZAN`S TEAM TARNÓW -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85742
SC Gdynia -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85722
o miejsca 17-24 Stal-Browar Bialcz -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85730
Świry Tarnów -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85743
o miejsca 25-32 Pomorzanin Toruń -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-86102
Grupa Azoty Huragan Tarnów -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85806
IV runda - 11.12
o miejsca 1-8 SC Knivsta -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85758
GKM 1979 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85842
o miejsca 9-16 Joker Bydgoszcz -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85752
PIECHRybnik -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-86136
o miejsca 17-24 ŻKS Radlin -> https://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85981
Orzełek Łódź -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85818
o miejsca 25-32 ROW RYBNIK -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85823
NZŻ Hard Crocodile Niedobczyce -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85972
TURNIEJE FINAŁOWE:
o miejsca 1-4
1 turniej ->
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-86276
2 turniej ->
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-86275
o miejsca 5-8 ->
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-86302
o miejsca 9-12 ->
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-86284
o miejsca 13-16 ->
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-86293
o miejsca 17-20 ->
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-86308
o miejsca 21-24 ->
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-86277 (organizator: FC BROWAR WITNICA)
o miejsca 25-28 ->
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-86340
o miejsca 29-32 ->
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-86319
Końcowa klasyfikacja I sezonu Ligi Młodzików:
1 Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów
2 GKM Grudziądz (GKM)
3 ASTECK Zielona Góra
4 Husaria BERG Rzeszow
5 ROW
6 GKM 1979
7 SC Knivsta
8 GKM Grudziądz (Prezes)
9 PIECHRybnik
10 TKKF Siekacze Gniezno
11 ARJUMA Golub-Dobrzyn
12 SC Gdynia
13 Kosmopolita GKM
14 TARZAN`S TEAM TARNÓW
15 ZKS Huragan Tarnów
16 Joker Bydgoszcz
17 Club Red Rabbit
18 ŻKS Radlin
19 Świry Tarnów
20 STAL GORZOW
21 Stal-Browar Bialcz
22 FC BROWAR WITNICA
23 Drużyna
24 Orzełek Łódź
25 GKM Stockholm
26 ROW RYBNIK
27 Ahtung SC
28 Pomorzanin Toruń
29 2012
30 NZŻ Hard Crocodile Niedobczyce
31 Grupa Azoty Huragan Tarnów
32 Polonia Pila
Ze swojej strony chciałbym wszystkim podziękować za udział, współpracę i fajną zabawę. Gratulacje dla wygranych - nagrody będą zgłoszone do GM'ów.
Do zobaczenia w nowym sezonie LM, wystartujemy z zapisami gdy tylko nowy sezon się zacznie.