U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów
Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.
1. Start eliminacji 06.02.2021r.
2. Rozgrywamy dwie serie półfinałowe (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Lista uczestników:
Grupa A:
01. Josef Krajiczek (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89118
02. Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
03. Vaas Brummett (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099
04. Sławomir Mips (Husaria BERG Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
05. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
06. Krister Barfoed (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87097
07. Ludas Liptak (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91372
08. Toni Thyssen (Inka Speedway)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87426
09. Rafał Moroziewicz (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87148
10. Jens Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
11. Mirosław Zychalak (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
12. Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
Grupa B:
01. Grzegorz Zubkov (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87119
02. Maciej Łazarz (Na Styku)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87175
03. Nicodemo Bracci (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
04. Ireneusz Wódczak (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037
05. Jan Jagr (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88025
06. Hudson Cooper (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88030
07. Milton Temple (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
08. Rafał Szwerc (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
09. Kajetan Ostant (Inka Speedway)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88055
10. Filip Dusio (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88039
11. Karol Kleman (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88044
Grupa C:
01. Łukasz Rzepka (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88041
02. Borys Dudewicz (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88035
03. Franco Bodogai (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
04. Bolesław Bawołek (KS ROW RYBNIK)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87160
05. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
06. Krzysztof Sudakiewicz (FC BROWAR WITNICA)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87762
07. Jaroslav Polak (Stal-Browar Bialcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87761
08. Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
09. Sylwester Demski (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87274
10. Dawid Dziedziul (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87159
11. Klaudiusz Miszok (Czechówka Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87224
Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
Lista uczestników półfinałów:
Grupa D:
01. Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
02. Sławomir Mips (Husaria BERG Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
03. Josef Krajiczek (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89118
04. Jens Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
05. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
06. Jan Jagr (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88025
07. Rafał Szwerc (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
08. Karol Kleman (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88044
09. Hudson Cooper (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88030
10. Filip Dusio (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88039
11. Kajetan Ostant (Inka Speedway)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88055
12. Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
13. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
14. Bolesław Bawołek (KS ROW RYBNIK)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87160
15. Sylwester Demski (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87274
16. Dawid Dziedziul (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87159
R1. Ludas Liptak (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91372
Grupa E:
01. Vaas Brummett (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099
02. Krister Barfoed (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87097
03. Toni Thyssen (Inka Speedway)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87426
04. Rafał Moroziewicz (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87148
05. Mirosław Zychalak (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
06. Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
07. Grzegorz Zubkov (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87119
08. Maciej Łazarz (Na Styku)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87175
09. Nicodemo Bracci (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
10. Ireneusz Wódczak (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037
11. Milton Temple (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
12. Łukasz Rzepka (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88041
13. Borys Dudewicz (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88035
14. Franco Bodogai (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
15. Jaroslav Polak (Stal-Browar Bialcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87761
16. Klaudiusz Miszok (Czechówka Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87224
R1. Krzysztof Sudakiewicz (FC BROWAR WITNICA)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87762
Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E
Tabele końcowe półfinałów
Lista finalistów:
01. Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
02. Sławomir Mips (Husaria BERG Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
03. Jan Jagr (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88025
04. Rafał Szwerc (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
05. Filip Dusio (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88039
06. Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
07. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
08. Bolesław Bawołek (KS ROW RYBNIK)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87160
09. Vaas Brummett (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099
10. Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
11. Grzegorz Zubkov (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87119
12. Ireneusz Wódczak (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037
13. Milton Temple (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
14. Łukasz Rzepka (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88041
15. Borys Dudewicz (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88035
16. Franco Bodogai (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
R1. Karol Kleman (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88044
R2. Rafał Moroziewicz (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87148
Wyniki końcowe fazy finałowej:
Dziękuję Wam za kolejny wspólny sezon.
Gratulacje dla najlepszych, podziękowania za udział dla wszystkich uczestników!
Nagród spodziewajcie się dziś lub jutro.
Już teraz zapraszam do zapisów na kolejny sezon, które wystartują lada moment.