Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: MP SW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
GM_Arek: Jako, że Arkadiusz założył wątek przede mną, to zedytuję go o to, co jest obecnie "na prowadzeniu":

mpk sw seniorów: senior max 28 lat + senior max 25 lat + rezerwowy wiek dowolny

mpk sw juniorów: junior max 20 lat + junior max 19 lat + rezerwowy max 21 lat


GM_Arek podane jest w aktualnościach, że rozpoczniecie prace nad mistrzostwami par. A może podasz jakieś szczegóły? Ja proponuje te mistrzostwa jakos rozbudować. Powiedzmy w trzech kategoriach jeśli to mozliwe technicznie.
- senior + senior
- senior + junior
- junior + junior
Sprzyjałoby to uważam rozwojowi gry. Jeśli juz robić to robić od razu więcej żeby to tematu nie wracać.  Gra na pewno by zyskala i gracze mieliby więcej emocji w tygodniu. Nie wiem może niech inni sie wypowiedzą. Tylko daje to pod dyskusje skoro chcecie cos w tym temacie działać.

godziny MPK, sobota:
MPKJ w godzinach: 13-16
MPK w godzinach: 17-20
Fajny jest system w tych zawodach co DPŚ zastąpiły
Senior + Senior + Junior (Rezerwowy) przy czym junior musi pojechać minumum ileś tam biegów fajnie jakby to były takie zawody żeby obecność dawała jakąś przewagę a nie kolejne IMJSW że przychodzisz i patrzysz Duży uśmiech
Tu można kilka propozycji wrzucić i jeśli będzie się odnosić, to proszę na wstępie podawajcie numer do której się odnosicie Uśmiech

ps: w każdym z pomysłów zakładam zużycie sprzętu i sprawności, żeby jeszcze zwiększyć opcje taktyczne. turnieje 6 zespołowe, 3 najlepsze pary jadą dalej aż do finału

1. MPK otwarte
a) tu można by pomyśleć na jakimiś warunkami, np: dowolny senior + junior, i rez zawodnik do np 25/26 roku życia
b) lub też: senior + senior do max 25/26 lat i rezerwowy junior
Junior na rez na pewno się przyda ze względu na zużycie S seniorów Oczko

2. MPK juniorów
junior + junior max np do 19/20 lat, i rezerwowy np w wieku 16 lat
dla mnie osobiście przy serniorskich opcja B zaje... fajna
przy juniorskich fajnie by było 2 juniorów do 21 i rezerwowy do 18 przy czym musi pojechać minimum 2 biegi
może być właśnie problem z tą minimalną liczbą biegów do objechania, dlatego wolałbym pokombinować z ramami wiekowymi
to może 21 + 18 i rezerwowy do 21 max 3 zmiany i powinno być w miarę łatwe do zrobienia i ten sam efekt tylko może być problem w razie kontuzji

PS. jak już tutaj jesteście aktywniejsi to GM Mark potwierdził mi że jeżeli Lucjan jest u mnie od początku kariery to jest taktowany jako wychowanek jeśli chodzi o spadki nawet jeśli nie ma domku a czy jest także liczony do wychowanków w składzie do większej liczby kiboli na meczu? Nowi teraz mają sytuacje jasną a ja nie do końca wiem na czym stoję z lucjanem i tak nie wiem czy trzymać czy sprzedawać

GM Arek: pytanie nie dotyczące tematu proszę zadać w odpowiednim miejscu, + id klubu i zawodnika o którym mowa
dlatego właśnie jakiekolwiek ograniczenia do ilości wymaganych/maksymalnych biegów odpadają
ok rozumiem więc i tak wydaje mi się że model 21+18+21 byłby ok o tyle lepszy że dawałby handi tym co będą na zawodach bo 18 latek byłby jako podstawowy a 21 latek jako rezerwa i żeby jechał trzeba by być na zawodach obecnym

Może można zrobić w aktualnościach lub gazetkach posty/artykuły z możliwością komentowania na forum mało kto zagląda więc nie będzie szerokiej opinii.

Mega props za kolejne oficjalne zawody oby takich jak najwięcej.
hmm pomyślę o tym, by udostępnić w aktu komentarze i obgadamy to w gronie GM
obecnie propozycja wygląda tak:

mpk sw seniorów: senior + senior max 25/26 lat + rezerwowy junior

mpk sw juniorów: junior + junior max 19 lat + rezerwowy max 19 lat
mpk sw seniorów: senior max 25/26 lat + senior 25/26 + senior
mpk sw juniorów: junior max 19 lat + rezerwowy max 19 lat + U21
tu się nie zgodzę z seniorskimi. są przecież kluby, które mają samych 30+. wymóg o +25/26 ma wymusić ewentualną korektę, czyt. dokupienie zawodnika
Czyli senior max 25/26 to musi być senior czy może być junior 16 latek??
ZAWODNIK DO 25/26 roku życia Oczko
Ale przeczytałeś mój post? ja jestem za seniorem U26 ale żeby rezerwowy też był U26 a nie junior i tyle a najlepiej jakby było dwóch U26 i rezerewowy bez ograniczeń i tak samo w juniorkich dwóch U19 i rezerwowy U21 i wtedy trzeba być na zawodach żeby powalczyć a jest w miarę rozsądnie rozwiązane ewentualnie zrobić limit że ma być dwóch U26 i jeden bez limitu senior i niech każdy ustawia jak chce
Stron: 1 2