Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Typer SW :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wiernych graczy SW Uśmiech

Mam propozycję, która sprawdziła się w innym managerze, mianowicie typy bukmacherskie. Mam tu na myśli typy wyłącznie wewnątrz gry i tylko w obrębie SW. Nie mam przygotowanego schematu, jak miałoby to wyglądać ale mniej więcej po krótce o co chodzi.

Gracz ma przygotowane (przez osobę lub przez system) kursy np. na zawodnika lub drużynę w danych zawodach czy w lidze (chodzi o nasze rozgrywki) i decyduje za ile chce grać i jaki wybrać typ. Następnie po zawodach wyniki te są rozliczane i gracz albo wygrywa określoną sumę albo przegrywa własny wkład.

Ta metoda może (mam taką nadzieję) sprawić, że gra będzie przystępniejsza również dla nowych graczy, gdzie będą mieli oni szansę szybciej się wzbogacić.

Proszę o weryfikację propozycji, która nie zmienia w grze jej zasad, a może grę spopularyzować Uśmiech

Pozdrawiam, bomber33
Bardzo ciekawy pomysł! Zawsze by też była dodatkowa frajda z typowania i wzbogacenia swoich drużyn. Fajnie by tylko było, jakby ktoś to czytał. Aczkolwiek uważam, że sam w sobie pomysł bardzo ciekawy i warty uwagi.

Pozdrawiam, Pawel.
może i ciekawe jednak skomplikowane w budowie czegoś takiego, patrząc na samą ligę w której występuję to przed meczem trafię wyniki spotkań, a tak ostatnio bym wtopił bo w moim przypadku padł wynik 73:0 więc obstawianie czysto wyniku wtopa, obstawianie zwycięzcy kasa moja.

ale nie no pomysł fajny Oczko popieram i jeżeli ktoś ma dobry pomysł jak to zbudować niech pisze
To jest jedno o czym Mariusz napisał, a drugie to nieograniczone pole do oszustw, a takich w grze nie brakuje. Jestem na nie.