Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zespół ds. wyłącznie SW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W obliczu marazmu, wynikającego zapewne z prowadzenia nie tylko projektu pod nazwą SW, proponuję utworzyć zespół ADMIN'ów + programista, którzy będą przynajmniej usuwali błędy w grze. Będą zajmowali się wyłącznie SW. Dziwimy się, że do forum spada zainteresowanie. Naprawdę, nie wiemy dlaczego?
Może uda się także wypracować jakieś sensowne propozycje i poprawki obecnego stanu. Wiele osób zgłasza różne uwagi i spostrzeżenia, ale niezwykle mało jest wprowadzane w życie. Bardzo rzadko w ogóle ktoś z dysydentów odnosi się do zgłaszanych spraw.
Gra najwidoczniej prowadzi sie sama na zasadzie ...jest dobrze, a bedzie lepiej Uśmiech Szuwarek ilosc odpowiedzi wrecz powala - to ze admini nawet nie raczyli odpisac to jedno, ale gracze jak widac nawet nie sda zainteresowani tym co sie dzieje z gra i jak ja poprowadzic dalej na kolejne sezony...smutne
Mario, odpuść sobie proszę kolejne nic nie wnoszące komentarze..
szuwarek: jak by to miało wyglądać? kto byłby adminami? kto programistą, i kto miałby mu płacić i z czego?
o jakich poprawkach obecnego stanu mówisz? zakładam że chodzi o grę, czy całokształt?
GM_Arek,
nie wiem jak by to miało wyglądać. Proponuję jedynie aby właściciele (admini) zajmowali się grą, do której są przypisani.
Po co ADMINEM w grze jest osoba, która poświęca jej powiedzmy (3-5)% czasu, a pozostały czas idzie na inny(e) projekty.
Wokół projektu pod nazwą SW (jeśli używać już tej nomenklatury) jest skupiona grupa graczy, która oczekuje od osób decyzyjnych zmian, mających na tyle uatrakcyjnić grę, by odtworzyć dawną populację graczy i jej świetność. Jestem w grze od marca 20212 roku, więc już ponad 9 lat (31 sezonów). Mam jakiś pogląd na przekrój zmian, jakie w tym czasie zachodziły.
Ponieważ na sercu leży mi dobro SW, stąd artykułuję swoje przemyślenia.

Propozycja:
  • zweryfikujmy ADMINÓW
  • stwórzmy zespół opracowujący i przygotowujący projekty zmian
  • może poza GM_Kuba znajdzie się programista mogący je wprowadzić w życie, skoro on jest przy innych projektach

To tyle na wstępie.