Lista uczestników
Grupa A
01. Radosław Migawski (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96756
02. Zenon Ojczymek (STAL GORZOW) http:www.speedway-world.pl/i,zobacz-96969
03. Waldemar Wanta (Bombardierzy Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96810
04. Patryk Starościk (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96787
05. Ryszard Bieniaszczyk (SDD Toruń)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96750
06. Aleksander Smolikowski (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96974
07. Gabor Turan (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96875
08. Szymon Hilbig (PanOwoc.pl)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96743
09. Sylwester Przekoracki (KS ROW RYBNIK)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96939
10. Andrzej Jaremba (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96840
11. Larry Chivers (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-97001
12. Szczepan Ładowski (PanOwoc.pl)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96869
13. Robert Świtaj (Stal-Browar Bialcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96813
14. Claus Barfoed (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96884
Grupa B
01. Krystian Fasiczka (FC BROWAR WITNICA)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96780
02. Pentti Reho (Bombardierzy Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96864
03. Andrzej Reutov (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96777
04. Džons Būmanis (MICHU TEAM GORZÓW WLKP.)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96985
05. Paweł Ciężkal (FC BROWAR WITNICA)
http://www..speedway-world.pl/i,zobacz-96763
06. Klaudiusz Paszkiel (SDD Toruń)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96746
07. Sławomir Pirożek (MICHU TEAM GORZÓW WLKP.)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-97011
08. Per Ehnar (Stal SQ1 Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96774
09. Bolesław Gzella (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-97197
10. Jan-Hendrik Rom (FC BROWAR WITNICA)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96826
11. Piotr Protopopow (SC Gdynia)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96919
12. Toini Petaja (STAL GORZOW) http:www.speedway-world.pl/i,zobacz-96887
13. Kynan Nankervis (ARJUMA Golub-Dobrzyn)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96768
14. Sebastian Barański (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96916
Grupa C
01. Zenon Łużna (Stal-Browar Bialcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96959
02. Cezary Partycki (Świry Tarnów)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96802
03. Frantisek Michalek (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96799
04. Carter Xu (Świry Tarnów)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96935
05. Albert Dolicher (Wojak Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96880
06. Mareks Kalevich (KS ROW RYBNIK)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96878
07. Cezary Mędrys (PanOwoc.pl)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96846
08. Kornel Kosętka (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96879
09. Kacper Liszak (Świry Tarnów)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96941
10. Zenon Kiełdanowicz (Aforti Start Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96993
11. Arvi Olamo (SDD Toruń)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96755
12. Eryk Domżol (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96749
13. Harold Pepper (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-97172
14. Marek Minin (Stal-Browar Bialcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-97179
Grupa D
01. Jacek Jaunich (Stal SQ1 Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96764
02. Jan Horosiewicz (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96854
03. Marek Sumlet (Aforti Start Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-97014
04. Szymon Makacewicz (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96856
05. Jaromir Skrzypiec (PanOwoc.pl)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96968
06. Radko Hruban (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96751
07. Harri Moilanen (Husaria BERG Rzeszów)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96744
08. Xavier Gawler (Aforti Start Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96873
09. Bogusław Druźkawiecki (Bombardierzy Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96812
10. Bogusław Podjasek (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96923
11. Allen Craddock (Świry Tarnów)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96877
12. Tomasz BendingerBiesiadeck (Stal-Browar Bialcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96781
13. Sławomir Pospieszna (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-96865
14. Andreas Dannberg (Stal-Browar Bialcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-97238
Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach A-D